Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párjukkal élő nők/lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párjukkal élő nők/lányok! Mennyit költötök havonta?

Figyelt kérdés
Ruhára, kozmetikumokra, szolgáltatásokra (fodrász, körmös, etc), sporta, hobbikra?
2017. okt. 13. 19:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
nem dolgozom így kb 5-10 000. van ruhám sminkem hajam .Fodrászhoz nem járok egyedül csinálom, műkörmöm nincs az igazi sem nő meg szóval arra nem költök, sport a séta az pénzbe nem kerül, mondhatom hogy mindig jól nézek ki.
2017. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ruhára most elég sokat, mert évek óta nem vettem, így igencsak felújításra szorul a ruhatáram. Kb. havi 30 megy el göncökre.

Sport 7000


Többire most nincs szükségem. Hobbi kellékkel el vagyok látva. Smink szintúgy. Fodrász év 1-2x van. Körmös etc nincs szükségem.


Kb. 40ben benne van minden ami kell.

Előtte (ruhatár csere nélkül) 20-ban benn volt minden.

2017. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Amennyi éppen megmarad. Sosem lennénk közös kasszán a párommal, tehát ami pénzem megmarad hó végén, azzal azt csinálok amit akarok (nyilván ő is). Általában a rezsi kaja háztartási cuccok az ami "kötelező", meg egy-két közös program, plusz tankolni a kocsimat. A többi meg arra megy, ami éppen eszembe jut. Mondjuk havi 20-30at minimum mindig igyekszem eltenni. Így marad 10-20ezer ruhára, fodrászra, sminkre havonta. Sportolni nem járok csak kocogni, drága hobbim nem nagyon van.
2017. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De miéet fontos, hogy a párjukkal élnek? Ha hirtelen itt lenne mellettem egy párom, nem költenék se többet, se kevesebbet.
2017. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Munkaruha beleszámít? :) Mert akkor előző hónapban kb 15 ezer ment el rá.

Egyébként nem minden hónapban veszek, évente kb 30-40 ezer megy el rá cipővel együtt.

Fodrász a legjobb barátnőm, ingyen megcsinálja, szóval ez semmi, de alapból 5-6 havonta járok csak a töredezett végeket levágatni.

Sport: havi 6000 ft

Hobbimat meg tudom oldani ingyenesen.

Kozmetikum... avon tanácsadó vagyok, így ingyenesen vásárolok a befolyt haszonból.


Összesítve havonta: ~ 9000 ft.

2017. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos, hogy 'párjukkal élő?' :)

Mi még nem költöztünk össze sajnos, de havonta kb. 25-35.000 Ft költök ilyenekre. Ha együtt fogunk élni, akkor sem a barátom pénzét fogom szórni.

Jelenleg ezeket tudom állni magamnak, ha egy fedél alatt leszünk, akkor is én fizetem majd a saját kis dolgaimat. :)


22/N

2017. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Változó. Most pl. vettem egy cipőt, ami 22e volt, két hónapja pedig 50ezret költöttem egy kabátra, ami a hobbimhoz tartozik. Kozmetikumok/fodrász és hasonlók kb. havi 10-15e.
2017. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szolgáltatásokra semmit.

A parfüm a hobbim, kb 5000/hó (próbálom lefaragni).

Kozmetikumokra minimálisat, ha a sampont, tusfürdőt, egyebeket is beleszámítom, akkor mondjuk 1000/hó.

A ruhát nem tudnám megmondani, teljesen változó. Átlagban 10e alatt, az biztos.

2017. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi értelme a kérdésnek?
2017. okt. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Párom édesanyja fodrász, így arra nem kell költeni mert mindig szívesen csinalja meg a hajam.

Sminkelni nem nagyon szoktam (van egy alapozóm, púderem és spirálom), a körmöm nagyon szép és egészséges, ezért műkörmöm sincs.

Ruhafélét max 1-2-t veszek havonta (20-40 euró).

Egyéb kozmetikumot se havonta szoktam venni, de legyen kb 30 euró.

Úszni és teniszezni szoktunk,ide bérletet veszünk, szóval nem számítom bele.

Átlagosan kb 80 eurót költök magamra, de ez az összeg lehet kevesebb és több is.

22/N

2017. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!