Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párjukkal élő nők/lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párjukkal élő nők/lányok! Mennyit költötök havonta?

Figyelt kérdés
Ruhára, kozmetikumokra, szolgáltatásokra (fodrász, körmös, etc), sporta, hobbikra?
2017. okt. 13. 19:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tampon+tisztálkodószerek:1500 Ft/hó

Fodrász:1000 Ft/hó

Parfüm: 2000 Ft/hó ( ez èvesszinten egy drágábbat ès 2 olcsóbbat jelent)

Ruha, cipő: 4000Ft/hó

Sminkcucc:1000 ft/hó


DE nem költök minden hónapban ennyit,hanem a nagyobbakat is elosztottam 12-vel. :)


Szeptemberben a fentiekre összesen pl 3000 ftot költöttem.


De ezek a pasi előtt is megvoltak.


Nyilván, ha pl bevásarlunk ès bekerül 2 doboz tampon meg egy testápoló a kosárba, nem számoltat el, hogy ez bizony " nem közös " kiadás, de úgy gondolom, alapból ezeket a kiadásokat a nőnek kell állnia. Pl csak úgy ruhát nem "vetetnèk" soha. Persze, ha ajándèkba azt ad, elfogadom, de abszolút nem elvárás.

2017. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Havi 3500 vitamin, 600 körül ricinusolaj hajpakolàshoz.

Sminkcuccom nincs sok. Spiràl, szemceruza, szemhéjpúderek. Ha valami kifogy, veszek. Nem tudom az összegeket.

Körmöm sajàt, de csak reszelni- vàgni szoktam, nem csinàlok vele semmit. Nem dobok ki pénzt se körmösre se fodràszra se kozmetikusra, szolàriumba sem jàrok. A hajamat anyu vàgja amikor beugrom hozzà. Lassan nő , szóval csak évente 1x.

Imàdok olvasni, könyvekre sokat költök, évente 100-150 ezer ft-ot. Ennyit költ a férjem is a hobbijàra.

Fölösleges göncöt, ruhàt nem veszek, csak ha valami elhasznàlódik. 8 éve nem vettem semmilyen ruhàt. A divat soha nem érdekelt. Van 1 télikabàtom, illetve 2 nyàri làbbelim, 2 őszi- tavaszi cipőm, 2 bakancsom, illetve 3 db tàskàm amit vàltogatok. Ennyi.

2017. okt. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk közös kasszán, minden közös költségünket fele fele arányban állunk. Miután ezeken túl vagyunk, kifizettem az egészségpénztárat, a lakástakarékot és tényleg mindent, majd eltettem a szokásos havi megtakarításomat a megtakarítási számlámra, akkor úgy 50 ezer forintom marad "szabad felhasználásra".

Mindig csak azt veszek, amire éppen szükségem van, kivéve ha valami szuper akciós, ezen felül ebből gazdálkodom ki a hétköznapi apróbb közös programokat is. Néha ebből vásárolok be, nem a közös pénzünkből (kajára is bedobunk a közösbe valamennyit).

Összességében, ha nem kell sos nagyobb dolgot vennem, mint kabát, vagy cipő, bútor, gyógyszer vagy bármi ilyesmi, akkor egy átlag hónapban azt mondanám, hogy 30-35 ezret költök a saját vackaimra. Nehéz lebontani, hogy mire. A smink, kozmetikumok, női dolgok elenyészők. Talán 1-2 ezer forint havi szinten. Kozmetikus, fodrász, nagyon ritkán, masszázsra elmegyek 1-2 havonta, így ez mondjuk átlag havi 4 ezer. Körmöshöz nem járok.

Sportot, hobbik kb. 5 ezer/hó.

És ennyi.

Ruhát utálok vásárolni, ezért általában ha megtetszik valahol valami, akkor megveszem, tök mindegy hogy szükségem van-e rá. Ez azért van, mert baromi finnyás vagyok és ritkán "ugrik rám" bármi is, ezért inkább megelőzöm a problémát és veszek, minthogy kétségbeesetten rohangáljak, amikor már nincs egy ép gatyám sem pl.

2017. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Ruhára: 20 frank max - de ez sem havi kiadás.

Kozmetikum: 0

Fodrász, körmös: 0

Sport, hobbi: énekelek, írok, korizok, ezek mind ingyenesek.


A csokira viszont elmegy 50-60 is akár ;)

2017. okt. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

Az azert nettó igénytelenség, ha valaki nem megy el fodrászhoz legalább 3-4 havonta.


Mennyit költök?

10-15 ezer a sminkre, attól függ, hogy csak alapozót veszek-e vagy mást is.

5-6 ezer a krémekre.

5-6 ezer ruhákra, cipőre vagy táskára, de nem mindig veszek, hanem egyik hónapba ezt, a másikba meg azt.

4-5 ezer egyéb dolgokra, pl. betét, körömlakk, ilyesmi.

Fodrászhoz háromhavonta járok, az 4000, ha csak vágatok.

Ha rám jön az ötperc, akkor könyvekre sokat költök, 10-15 ezret nagyjából.


Durván ennyi.

2017. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az igénytelenség nem nem ott kezdődik, hogy valaki sajnàl több ezer ft- ot 3-4havonta kidobni fodràszra. Nettó hülyeség ilyen gyakran jàrni ha egyszer felesleges. Ha zsíros a hajad vagy kócos, esetleg lenőtt a festés vagy ronda sàrga a festett szőke haj pl, az igénytelen. A fodràszhoz nem jàrkálàs nem az.
2017. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
3-4 hónap után már töredezik/elvékonyodik a hajvég. Azért 1-2 havonta elmenni a fodrászhoz nem luxus.
2017. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Akkor szaladj fodrâszhoz . Egyébként nem mindenkinek töredezik a haja. Nekem soha életemben nem töredezett csak marha lassan nő. Ha 3-4 havonta vàgatnék a végéből, rövid úton kopasz lennék mert egy idő utàn nem lenne mit vàgni.
2017. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mert valaki a parjara is költ. Mondjuk penzinpenzt felezik stb? Kaját kettonek csinal, ha csinál.. Wc papír háztartási cikkek ahoo együtt vannak..



Nekem nincs pasim, de nálam elmegy

25 e autóreszletre

16 e benzinre

6 e berletre

10 e Sportra es egészséges kajara

0 Ruhám van

0 kormos

0 fodrász (nen festetem, magam alakitom)

4 e Gyógyszer 💊

Es egyetemre felreteszek 50-et.

2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Benzinpenz* 😅
2017. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!