Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális amit a barátom csinál?

Figyelt kérdés

A baràtom 29 éves én 19, lassan egy éve vagyunk együtt, néhány hónapja költöztünk össze (el kellett mennem otthonról, nem nagyon volt más választásom). Ö már nem élvezi a bulizást , semmiféle összejövetelt vagy ivást, én viszont szeretnék néha kikapcsolódni . Mióta együtt vagyunk egyszer sem mentünk sehova bulizni. Parszor en elmentem egyedul de folyamatosan hivogatott, írkált, GPS-el követett (telefonomon keresztül) és végül mindig nagy veszekedés lett a vége. Nem enged sehová, a közösségi oldalakról is le kellett törölnöm magam és persze tudja a jelszavaimat is. Ő azzal èrvel, hogy a bulizàs ès az ivàs nem megoldás, csak 'tüneti kezelès' az àtlagember szàmàra, ès én ne legyek átlagos. -persze nèhány ève ő is egy parti állat volt , de màr kinőtte-

Nem arról van szó, hogy ö tart el, mert dolgozom, viszont munkán is megtiltotta hogy szóba álljak emberekkel. A szociális életem teljesen kihalt.

Nem vagyok egy papucs, soha nem engedtem meg senkinek, hogy ennyire kontrolálljon , csak ö az egyetlen , aki segitett amikor bajban voltam és nagyon szeret is. Eddig eléggé sokat buliztam, hetente egyszer-kétszer, szóval most gondban vagyok.. nem tudom, hogy ennyi idösen teljesen abba kellene hagynom a szórakozást, megkomolyodni és élni a párommal?! Félek hogy megbánnám amikor idösebb leszek..

Nagyon kivàncsi vagyok a véleményetekre és személyes tapasztalatokra is, hogy helyesen döntsek a végén.

A barátaim és családom ezt eléggé abszurdnak tartják, èn még mindig nem tudom, hogy beteges fèltèkenységről van e szó vagy a pàrom szemèlyisège tulsàgosan uralkodó?


2017. okt. 14. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem normalis, de valoszinuleg latja hogy egy tini szellemi szinvonalan vagy, es gyerekkent kezel.
2017. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini szinvonalon, csak úgy èrzem még korai lenne visszavonulnom..
2017. okt. 14. 17:11
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt a k.va.... Már régen ott kellett volna hagynod. Ez nem normális, sőt beteges. Mi lesz a következő bezár a pincébe? Ne legyél mér ekkora naív liba. Amint a párod bármit megtilt egy kapcsolatban, azonnal ott kell hagyni. Ez nem féltékenység, ő nem uralkodó személyiség, hanem egy beteg ember. Menekülj amíg lehet.
2017. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
GPS-szel követi, hogy merre jársz, nem járhatsz el otthonról, megtiltja, hogy emberekkel beszélj, a jelszavaiddal minden online felületedhez hozzáfér... Szerinted ez normális? Továbbá: "csak ö az egyetlen , aki segitett amikor bajban voltam és nagyon szeret is" - ez pedig csak fokozódni fog, miután minden oldalról bekorlátozott. A következő lépés az lehet, hogy a barátaiddal és a családoddal is szakítsd meg a kapcsolatot, mert csak ellened hangolják, miközben ő annyira szeret - nem biztos, hogy így lesz, de a tendencia alapján ez előfordulhat. Aztán ha baj lesz a kapcsolatban, már nem fordulhatsz senkihez...
2017. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Már az se normális hogy egy felnőtt pasi tinilányokkal kezd, ne vedd magadra, ez őt minősíti, nem téged.

A hívogatás, nyomozgatás meg zaklatás egyáltalán nem normális. Hagyd el szépen, költözz valami barátnőhöz, ez az ember tönkre fogja tenni a legszebb éveidet.

2017. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A parod konkretan beteg. Elhiszem, hogy te ugy gondolod, hogy nem vagy tini szinvonalon, de nem veletlen valasztott teged. Egy 30 eves nonek mar nagyobb esellyel van annyi tapasztalata a barmokkal, hogy mar regen kicseszte volna a hapekodat messzibb videkre... nemhogy meg agonizaljon is rajta.
2017. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valójàban arròl van szó, hogy egy idegen orszàgban vagyok, ö helybeli. Haza nem tudok menni , itt sem számithatok senkire. Arra várok, hogy elegendö pènzt takaritsak meg ahhoz, hogy saját lakásba menjek, viszont ö nem segit a helyzetemen, mert mindent felesbe fizetünk, az ennivalòtòl kezdve mindenig, minden nap emlegeti, hogy tartozom neki, mert ö vette meg ezt-meg azt, szóval tulajdonképpen eléggé nagy szarban vagyok..
2017. okt. 14. 17:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most indulnék haza a helyedben, ha kell, kérj kölcsön a családodtól, hogy haza mehess, mert ez csak rosszabb lesz.
2017. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress sürgősen társbérletet másokkal, csak egy szobát bérelj, ha nem megy, keresd meg a hazaút árát és gyere haza. Nehogy már ő irányítson és tönkretegyen. Ismerkedj, barátkozz a munkahelyeden, és járj utána van-e lehetőség olcsó szállásra legalább átmenetileg.
2017. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Menekülj!!! Amúgy kíváncsiságból megkérdezhetem hogy melyik országban vagy?
2017. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!