Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek normális amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális amit a barátom csinál?

Figyelt kérdés

A baràtom 29 éves én 19, lassan egy éve vagyunk együtt, néhány hónapja költöztünk össze (el kellett mennem otthonról, nem nagyon volt más választásom). Ö már nem élvezi a bulizást , semmiféle összejövetelt vagy ivást, én viszont szeretnék néha kikapcsolódni . Mióta együtt vagyunk egyszer sem mentünk sehova bulizni. Parszor en elmentem egyedul de folyamatosan hivogatott, írkált, GPS-el követett (telefonomon keresztül) és végül mindig nagy veszekedés lett a vége. Nem enged sehová, a közösségi oldalakról is le kellett törölnöm magam és persze tudja a jelszavaimat is. Ő azzal èrvel, hogy a bulizàs ès az ivàs nem megoldás, csak 'tüneti kezelès' az àtlagember szàmàra, ès én ne legyek átlagos. -persze nèhány ève ő is egy parti állat volt , de màr kinőtte-

Nem arról van szó, hogy ö tart el, mert dolgozom, viszont munkán is megtiltotta hogy szóba álljak emberekkel. A szociális életem teljesen kihalt.

Nem vagyok egy papucs, soha nem engedtem meg senkinek, hogy ennyire kontrolálljon , csak ö az egyetlen , aki segitett amikor bajban voltam és nagyon szeret is. Eddig eléggé sokat buliztam, hetente egyszer-kétszer, szóval most gondban vagyok.. nem tudom, hogy ennyi idösen teljesen abba kellene hagynom a szórakozást, megkomolyodni és élni a párommal?! Félek hogy megbánnám amikor idösebb leszek..

Nagyon kivàncsi vagyok a véleményetekre és személyes tapasztalatokra is, hogy helyesen döntsek a végén.

A barátaim és családom ezt eléggé abszurdnak tartják, èn még mindig nem tudom, hogy beteges fèltèkenységről van e szó vagy a pàrom szemèlyisège tulsàgosan uralkodó?


2017. okt. 14. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális. Sőt. Ez már a súlyos kategória. Valami nincs rendben nála. Ő elviselné, ha te csinálnád vele ugyanezt? Mi az, hogy bármit megtilt? Egy normális kapcsolatban ilyenek nincsenek. Még említés szintjén sem.
2017. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Beteg
2017. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem normális dolog, hogy "felnőtt férfiként" tizenéves lány érdekli bármilyen szinten is. A birtoklás és a kontrollálás sem az. Kihasználta a szorult helyzeted. Keress egy korban hozzád illő fiút, aki nem elnyomással fejezi ki a szeretetét, szerelmét, akinek fontos, hogy te is kibontakozhass a magad ütemében, akivel egymást támogatva együtt fejlődhettek.
2017. okt. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit sajnállak, viszont te rendesen asszisztálsz ehhez a rabszolgaélethez.

Ilyeneket a hírekben hallasz, amikor évek múlva kiszabadítanak valakit egy elmebeteg rabságából. Te meg önként besétálsz a csapdába, rosszul érzed magad, bizonytalan vagy, és lassan már elhiszed, hogy ami veled történik, az jó.

Én a helyedben hazamennék és keresnék egy szakembert, mert valami nagy baj van a "lelkeddel".

Az meg csak kifogás, hogy nem teheted meg.

Az a csoda, hogy még netezhetsz.

2017. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem voltam sem bulizós, sem társasági ember, de ez nekem is sok lenne. Semmi joga bezárni, bármit is tesz érted.
2017. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, EL KELL HAGYNOD A BARÁTODAT. Előbb-utóbb fizikailag is bántalmazni fog. Vagy teherbe ejt, és akkor aztán tényleg véged van. Te is teljesen ki leszel szolgáltatva és a gyerek is. Szólj a szüleidnek, barátaidnak, hogy bajban vagy. Nézz körbe a környéken, biztosan van valamilyen nőket segítő szervezet. Valamilyen megoldás biztosan van, hogy le tudj lépni. Akkor is megéri, ha egyetlen hàtizsáknyi holmival kell újra kezdened mindent. Veszèlyben van az életed. Muszáj lépned.
2017. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ja, hűt legközelebb előbb kellett volna gondolkoznod és nem ott hagyni a biztonságot egy ismeretlen szép szeméért.
2017. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!