Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egy nagyon jól kereső férfi elvárja, hogy az élettársa fizesse mindennek a felét?

Figyelt kérdés

Beleértve számlák, ennivaló, lakbér. Tényleg minden.

Amikor azt írtam nagyon jól keres úgy értettem, hogy kb egy milliót.

Milyenek a kilátásaim egy ilyen férfival a jövőben? Érdemes egy olyannal közös családot alapítani, aki sokkal többre tartja és szereti a pénzt mint bármit vagy bárki mást? Köszönöm a vàlaszokat.


2017. okt. 15. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted az a normális, ha a másik fél jól kiasználja, hogy van pénze és így kvázi tök jól élhet kevés vagy semmi munkával, felelősségvállalás nélkül?
2017. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes,hogy a KÖZÖS pénzügyi felelősségvállalás addig működik,amíg nagyjából azonosak a jövedelmek,ha már a férfi többet keres,akkor meg fejőstehén legyen.


Amúgy jó kis provokációt dobtál be így vasárnak este,kicsit fáradt vagyok,úgyhogy ma lehet kihagyom ezt.

2017. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Miért?Talán azért keres ennyit,hogy neked adja..?

Szerintem ilyen felfogással nincs keresni valód mellette,de úgy kb.senki mellett sem.

2017. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Mindenki szereti a pénzt.
2017. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Nőként válaszolok: soha nem hagynám, hogy egy férfi álljon minden költségünket. Ketten eszünk, használjuk a közműveket és a lakást. Nem vagyok egy utolsó vérig független karrierista nő, de a párkapcsolat nekem arról szól, hogy megosztjuk az együttélés terheit.
2017. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem bírsz leszakadni a témáról, ugye? Még hányszor írod ki ugyanazt a kérdést pepitában?
2017. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez normális, hogy ezeknek a felét az egyik, másik felét a másik fizeti, lényegtelen melyiknek mennyi a fizetése. Ha te nem tudsz megélni így, mondd neki.
2017. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Én annyit hozzatennek hogy soha nem ismertem egy nőt se aki a koltsegeim felet tudta volna állni, tehát az összes fizetése nem erte el a koltsegeink felet. Innentől van benne valami hogy nem kell a felet finanszírozni.
2017. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Normális.

Olyannal kell összejönni, akivel hasonló nagyságrendben kerestek és probléma letudva.

2017. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Az első fele normális, főleg a kapcsolat elején. Mivel ez nem működik hosszú távon, úgy is szétmennek.

A második része, hogy a pénzt mindennél jobban szereti, már nem normális. Ilyen ember nem alkalmas családalapításra. Teljesen felesleges is hosszú távban gondolkodni.


A felezés arra is jó, hogy ha te nem részesülsz a "földi javából", nem is fog elvakítani. Képes vagy önmagában csak az embert nézni, hogy van-e annyira jó pasi és értékes ember, hogy érdemes legyen vele maradni. Tudjuk, hogy van az a pénz, hogy... De ha nincs? Ha ugyanúgy marad a párizsis zsemle és a letöltött filmek esténként, akkor reálisan látod, hogy neked tényleg ez a pasi kell egy életre? Tőle akarsz gyereket, még két példányban ugyanezt?

2017. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!