Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egy nagyon jól kereső férfi elvárja, hogy az élettársa fizesse mindennek a felét?

Figyelt kérdés

Beleértve számlák, ennivaló, lakbér. Tényleg minden.

Amikor azt írtam nagyon jól keres úgy értettem, hogy kb egy milliót.

Milyenek a kilátásaim egy ilyen férfival a jövőben? Érdemes egy olyannal közös családot alapítani, aki sokkal többre tartja és szereti a pénzt mint bármit vagy bárki mást? Köszönöm a vàlaszokat.


2017. okt. 15. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
No mi az, azt hitted kifogtad az aranyhalat, de kiderült, hogy ennél több esze van? Valószínűleg most tesztel, és lám, egyből azon gondolkozol, hogy elhagyod. Azt hiszem kettőtök közül nem a párod az, aki mindennél többre tartja a pénzt. Arra szerintem ne játsz, hogy most összeszorítod a fogaid, és ha majd elvesz, 99%, hogy eléd rak egy házassági szerződést, és láthatóan jól teszi.
2017. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs realitása a kérdésnek. Az a férfi, aki ennyit keres, az nem fog olyan lakásban lakni, amit a csóróbb fél is megengedhet magának, meg nem fog a Balcsin nyaralni, csak mert a másiknak arra telik. Lehet választani, hogy lovagiasság, vagy pénz.
2017. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Van azért középút is. Mert nyilván ha én egy millát keresek, akkor ha a másik 200-at, akkor nem fogja tudni az én elvárt színvonalamnak a felét finanszírozni, szóval pl kajában, nyaralásban pont nem várnám el a felezést, viszont a saját dolgait nem feltétkenül állnám. Tehát pl ha eddig dm-es alapozót használt, akkor nem fog majd az én pénzemen Vichy-t venni.
2017. okt. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális, relatíve.

Mert lehet belepakolni egy (több) kapcsolatba pénzt, energiát, kergetni a nő álmait, vágyait, aztán a végén gálánsan felállni és kezdeni elölről a következővel. Ezek alapján valahol normálisnak tartom, hogy az ember egy jó ideig külön kezelje az egziztenciális dolgait.


A kérdésed másik fele meg kb. értelmetlen, hiszen nyilvánvalóan "nem" a válasz rá:

"Érdemes egy olyannal közös családot alapítani, aki sokkal többre tartja és szereti a pénzt mint bármit vagy bárki mást?"

Az olyan mellett alárendelt, 'bejárónő' szerep juthat csak, emlékeztetővel, hogy ki vagy és hol a helyed.

Viszont ez esetben már kicsit késésben vagy a szakítást illetően ezzel az emberrel.

2017. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ketseg2017 ***** válasza:

Igen, normális.

Mit vártál, majd szépen eltart? :D :D

2017. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez alapvetően normális, amennyiben nem csinál a pénzesebb illető irreálisan magas számlákat, és nem minimálbérestől várja ezt el. Pl. azt ne félig a kisebb keresetűnek kelljen állnia, ha a pénzesebb napi szinten lazacot lakomázik és égeti a villanyt.


Én nem várnám el, hogy eltartsanak, számomra ez szimpatikusabb hozzáállás. Mondjuk én inkább az arányos fizetés híve vagyok (mi így csináljuk, és én keresek többet).

2017. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Abban az esetben, ha nem eltartásról van szó- amit a párod ezzel a kijelentéssel egyértelművé tett- mindennek KÖTELES vagy fizetni a felét. Ez szerintem a párod szemében nem a pénzről szól, hanem a határokról. Szeretne megbizonyosodni arról, hogy a társa leszel és nem a pénzére utazol.


Ugyanakkor nem tettél említést arról, hogy mennyit keresel, mekkora házban laktok, mekkora a rezsi és milyen igényei vannak pl. bevásárlás terén.

Mert ha a te fizetésed pl. 150.000 Ft, ő pedig a közel egy milliós fizujához mérten drága autót tankol, prémium élelmiszereket vásárol, kinéz egy 300.000 Ft-os bőr kanapét, vagy 3 tévét üzemeltet otthon, neked pedig mindezekre a luxus dolgokra nem futja és magadnak meg sem vennéd, akkor igenis jogod van erre nemet mondani.


Igaziból egy ilyen beszélgetésre adott reakciójából már simán kiderül az értékrendje és a hozzá(d)állása. Ha nem érti meg azt, hogy a Te anyagi forrásaid mellett mi fér bele és mi nem, akkor egy p*cs, aki hossztávon jobban jár egy apuci kicsi lányával. Ha megérti és hajlandó bizonyos igényeiből vagy alább adni vagy vállalni, hogy a luxus beruházásokat ő állja, akkor rendben van.

A lényeg, hogy lássa rajtad, hajlandó vagy beszállni, de csak annyival amennyivel képes vagy.

2018. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!