Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én úgy gondolom, ha együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy gondolom, ha együtt akarok élni egy nővel, ahhoz az kell, hogy legyen jó állásom, sok pénzem, jó autóm amihez jogosítvány is van és jó kinézetem és tudásom, ja és egy lakás ami csak az enyém?

Figyelt kérdés
29 vagyok és csak egy jó nőre vágyok,aki nem lesz terhes tőlem.

#kflizfiz
2017. okt. 18. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Magyarországon a medián átlag nettó 150.000 köröl van. Ami kb. az éhenhaláshoz sok, a megélhetéshez kevés. A medián azt jelenti, hogy a dolgozók fele ez alatt keres. Nagyrészüknek ennek ellenére van nője.
2017. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az utolsó kitételt. Ha védekezel nem lesz terhes. Vagy egy meddő nőre vágysz?

A többi akkora sületlenség hogy szóra sem érdemes.

2017. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Párommal úgy fogok összeköltözni nemsokára, hogy nincs autója, nincs jogosítványa, nincs sok pénze és jó állása, csak annyi amiből eltartja magát, mondjuk szerintem jól néz ki de ez ugye szubjektív, és nincs lakása.

Ellenben kompromisszumkész, türelmes, megértő, érzékeny, nagyon ismer, érett, felelősségteljes, hasonlóan gondolkodunk a közös háztartásunk működéséről és szeretjük egymást. Na ezek nélkül nem lenne költözés.

Te a bentlakásos sugar baby fogalmára gondolsz.

2017. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!