Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tudom, hogy a manapság nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a manapság nincs jelentősége, de ha egy barátnő/feleség (sokkal) jobban keres a párjánál a férfiakat ez mennyire zavarja?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 09:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mi ilyen kapcsolatban vagyunk (én vagyok a nő).

Párombl ritkán kibukik, hogy ez zavarja, és nem érzi, hogy méltó lenne hozzám, de sztem azért még nincs azon a szinten, hogy ez komplexus lenne nála vagy gyakran előjönne.

2017. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Páromat pl. zavarja, de az előző válaszolóhoz hasonlóan ritkán bukik ki.

Néha előjön, hogy számára kellemetlen, hogy nőként "én tartom el", meg nem való ez, de szerencsére azért nem okoz mindennapos konfliktust, meg nyilván igyekszünk úgy rendezni a kasszát, hogy minél kevesebbszer kelljen "kérnie".

2017. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (még szívesen várom a hasonló eseteket, ha akad).

Nálunk az volt az eset, míg együtt voltam az exemmel és tanultam addig nem volt semmi, miután munkába álltam és lett önálló keresetem akkor kezdett el mindenért megjegyzéseket tenni, hisztizni, vitát gerjeszteni, féltékenykedett is. Ez a kapcsolat aztán meg is szakadt, mert rájöttünk, hogy volt 3 szép évünk míg tanultam, de miután melóba álltam ez gyors tönkretette. A mostani páeom jobban keres nálam, de ő azt mondta nem zavarná, ha jobban keresnék nála (bár mondta, hogy akkor lehet nem így fog vélelkedni róla).

2017. nov. 6. 10:23
 14/22 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna férfiként. Viszont a nők többségét zavarná...
2017. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Apukámat 25 éve semennyire.
2017. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Édesapámat annyira zavarta és annyira kisebbségi komplexusa volt, hogy végül konkrétan emiatt vált el...
2017. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%
Akit zavar, az szeret uralkodni a non, kisebbsegi kompkexusos, es lenezi not, mert nem akarja, meri elfogadni, hogy evy no is siikeres, sikeresebb mint o.
2017. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

Kb. annyira, mintha a nő fél fejjel magasabb lenne nála.


Egyébként a nők (kivételeket leszámítva) alapvetően ahhoz vonzódnak, ha a férfi nem egy tutyimutyi senki, hanem egy kívül-belül erős, határozott, biztonságot nyújtó valaki. Aztán tesznek magasról mind az illető arcvonásaira, mind az illető testi idomaira. A férfi fordítva működik. Nem akkor fog szerelemre lobbanni, ha lát egy női súlyemelőt. Mégis hogy a bánatban tudja akkor megélni pl. azt az alapvető érzést, hogy ő oltalmaz valakit? Ez a férfi szerelemérzésének egy alappillére. Lehet azt mondani, hogy ez maradi dolog, meg valahogy intelligenciával felülkerekedni ezen, de azt, ami onnét belülről jön, nem lehet felülírni.

2017. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én örülök neki
2017. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én baromi jól keresek mégis kifejezetten nagy kő esik le a szívemről, ha olyan nővel randizom/járok, bonyolódom aki nem várja el , hogy ha nem is mindent, de túlnyomórészt én fizessek.. Egy nálam jobban kereső nőnél pedig ezzel nem igen lenne gond. Bár! Ha tényleg túl magasra állította a nívót, amit már nehéz lenne akárcsak tartanom.. Na az zavarna. De egyáltalán nem az a része, hogy többet keres nálam.. Hanem hogy megint nyögök alatta. Csak úgy, mintha kettőnket finanszíroznám.
2017. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!