Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lehet a megoldás? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monyi15 kérdése:

Mi lehet a megoldás? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Én 18/L, Ő 20/F. Jövőre tervezzük az összeköltözést. Se az Ő családjára, se az én családomra nem számíthatunk. Egyenlőre biztos anyagi helyzettel se tudunk számolni. Viszont Ő előbb el fog tudni kezdeni dolgozni, majd utána énis, de... De ez se segítség egy albérlethez. Miből tudnánk kifizetni mondjuk két havi kauciót, a rezsit, meg a lakbért, rögtön, úgy hogy nincs anyagi forrásunk? Kölcsönt, hitelt felvenni nem szeretnénk.

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! :)



2017. nov. 21. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyüjtsetek egy negyed vagy fél évig rá jobb ötletem nincs. Esetleg némi diákmunka
2017. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudom, hogy mit vársz válaszul.


Ha nem munkával, akkor mégis mivel szerezhetnétek pénzt? A két szép szemetekkel? Marad a hitel, de írtad, hogy az nem opció.

A diákmunka, a szórólapozás, a kérdőívezés is munka, menjetek és vállaljatok munkát, a fizetést pedig tegyétek félre, és kb 2-3 hónap alatt megvan a kaució...


Tényleg nem tudom, hogy mit vársz.

2017. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Második...Azt várom, mint minden normális ember ilyenkor. :D De köszi a válaszod:) Nemhinném hogy 2-3hónap alatt összejönne diák melóból, de megpróbáljuk. :D

2017. nov. 21. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit vár minden normális ember ilyenkor? Én sem értem mit akarsz ezzel a kérdéssel. Majd ha dolgoztok, abból tudtok félretenni kaukcióra, ketten 2 hónap alatt simán össze lehet hozni. Ha még előtte némi diákmunkát is be tudtok vállalni, bőven meglesz. Aztán a rezsi meg egyebek mehet az aktuális fizetésetekből. A hitel eleve hülyeség, nem is kapnátok csak ha már legalább 3 hónap bejelentett munkaviszonyotok van, vagy legalább egyikőtöknek aki felveszi, de annyi idő alatt össze is lehet spórolni.

Szóval ez a megoldás.

2017. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
elmentek dolgozni.
2017. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kéthavi kauciót, rezsit, lakbért anyagi forrás hiányában egy módon lehet még rendezni, de az nem igazán tisztességes, meg nem is biztos, hogy kivitelezhető (=természetbeni megfizetés)...


Legyen biztos az az anyagi helyzet, gyűjtögessetek egyrészt az azonnal lerakós költségekre, másrészt a későbbi tartalékhoz...mert bármi történhet. Munkahely mégsem lesz fix, valaki lebetegszik...stb.


Szedjétek össze a pénzt, hogy megmozdulhassatok, és addigra szedjetek össze annyi tartalékot is (véleményem szerint 2-3százezer), amihez nem nyúltok, csak vészhelyzetben. Én így költöznék.


Sok szerencsét!

2017. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 22. 20:42
 8/8 Noren1989 ***** válasza:

Marad a camozás...


Bocsi, naszóval, ha a gazdag mama nem hagy rátok pénzt, marad a munka. Kitartó/fárasztó/őrlő/szórakoztató. Attól függ, hogy milyet találsz.


A hitelt nem javasolnám, kellemetlen érzés úgy kezdeni életet, hogy máris eladósodtatok.


28/F

2017. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!