Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden este horkol, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden este horkol, ez normális?

Figyelt kérdés

A barátom minden este horkol,már kiidegel.

Titeket idegesít,ha horkolnak mellettetek?


2017. nov. 29. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon. Képtelen vagyok aludni ha mellettem horkolnak. Mivel a férjem nagyon horkol, így a béke érdekében, és hogy mindketten nyugodtan aludjunk, külön alszunk. Bevált.
2017. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is külön alszunk.

Kipihenetlenül nem lehet se tanulni, se dolgozni.

2017. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is külön alszunk, mert én horkolok. Állandóan be voltam feszülve, hogy ne aludjak el előbb, mint a párom - mondjuk ő sosem piszkált ezért.
2017. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem rossz,hogy külön alszotok?
2017. nov. 29. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden este horkol, nyáron allergia miatt, télen megfázás miatt. Viszont nekem hiányzik a horkolása. Volt hogy nem tudtam éjszaka aludni, mert nem együtt aludtunk valamiért.
2017. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kutyám az előszobában horkol, már arra felébredek. :)

olyankor odébb húzom fél métert, és megszagol.

Próbáld te is.

2017. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ma már nem számít normálisnak, mert ő sem aludja ki magát rendesen. Tudnak rajta segíteni, de lehet valami bigyót kell felvennie éjszakára. A másik lehetőség, hogy nem háton alszik. De a horkolástól eltekintve a háton alvás lenne a legjobb.
2017. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Kérdezted. hogy nem rossz, hogy külön alszunk?

Az igazság az, hogy amikor együtt aludtunk, és horkolt, akkor egyikünk sem aludt. Én a horkolása miatt, ő meg azért mert állandóan ébresztgettem, hogy ne horkoljon. A kialvatlanság nagyobb károkat okozott. Se munkában, sem magánéletben nem voltunk toppon a sok kialvatlanság miatt. )és itt nem napokról hanem hónapokról beszélek)

A pont amikor úgy döntöttünk, hogy külön alszunk az volt, amikor én sírógörcsöt kaptam mert újra horkolt. Amióta külön alszik, mindketten tudunk nyugisan, normálisan aludni, a szex is jó. Egyébként nekünk egy orvos tanácsolta.

2017. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#4

Hát azt bizony neked kell eldöntened, hogy melyik a rosszabb?

Különaludni, vagy virrasztani, miközben megesz az ideg és rángatod őt 10 percenként.

Szerintem ez utóbbi mindkét fél számára elviselhetetlen és hosszútávon még egészségkárosító is.

2017. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy alszom, mint akit lelőttek, mellettem tőlem fát is fűrészelhetne a párom. :D

Néha idegesítő, ha nagyon fáradtan zuhan be az ágyba, mert akkor nagyon erősen hörtyög - de ha egyszer elalszom, utána már nem zavar.


Nálunk fordítva a gáz, mert én állandóan allergiás vagyok, páromnak így rosszabb. (És olyan kiábrándító, ha egy nő horkol... :() De egyrészt pici a lakás, nincs lehetőség külön alvásra - meg nekünk nem is menne. Kifliben alszunk mindig, és ez mindkettőnknek nagyon hiányozna.

2017. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!