Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ennyire megvetendő/elí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire megvetendő/elítélendő, ha egy nőt eltartanak?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak itt a gyakorin jelent ilyen borzasztó dolgot?


(nem a sugardaddy és hasonló dolgokról beszélek! Hanem amikor egy férfi a szerelmének azt mondja, hogy nem szeretné, ha dolgozna stb!)


2017. dec. 11. 00:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%

Az elítélendő az hogy a legtöbb lány ezt elvárja


Ez ismerkedésük alapja

2017. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%

És miért nem szeretné?

Miért nem tartod el te őt?

Nincs több igényed, mint otthon tenni-venni?

Miből lesz nyugdíjad? És ha szakítotok, akkor keresel másik eltartót?

2017. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%

"Az elítélendő az hogy a legtöbb lány ezt elvárja "


Csak az várja el, aki nem tanult és nincs semmi célja.

2017. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Én azt nem értem sokan miért szeretnék látni a szerelmüket széthajtva a fél életét átmelózva töltve látni. Kitenni a rengeteg stressznek, kellemetlenségnek, szabadidőhiánynak stb. Meg ha ők megtehetnék talán nem "engednék meg" az asszonynak, hogy ne kelljen dolgoznia csak mondjuk cserébe vigye a háztartást, gyerekekkel legyen ha vannak vagy csinálja azt amit tényleg szeret (mert ilyen munka is van). Szerintem ebbe semmi rossz nincs. A legtöbben csak szimplán féltékenyek.
2017. dec. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
70%
Ezekben a nőkben nincs semmi önérzet? Semmi önállóság?
2017. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát akkor sajnos ez történhet.

2017. dec. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
65%

"Én azt nem értem sokan miért szeretnék látni a szerelmüket széthajtva a fél életét átmelózva töltve látni."


És a másikfél meg ezt tegye?

2017. dec. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%

A legtöbb HTB nem úgy él, hogy ingázik a kozmetika szalon, butikol, barátnői randik között, és boldogan mos, főz, takarít, boldog született feleségek fíling, hanem teljesen kiszolgáltatott anyagilag, érzelmileg is, a társas kapcsolatai redukálódnak, társasági életét a piaci kofák jelentik, és mivel minden házasságban lesz egyszer mélypont, az első, amit meg fog kapni, hogy én tartalak el, az lesz, amit én mondok.

Aztán nem fog tudni hova menni, ha a férje dobja a depressziós, otthon bekettyent feleséget.

2017. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy eltartsák, csak olyan nő várja el, aki külsején kívül általában semmi mást nem tud felmutatni, esetleg nem is akar, vagy lusta dolgozni. Én nem ítélem el, de soha nem jönnék össze ilyennel. Csak azokat a férfiakat sajnálom, akik ilyen nőknek "bedőlnek", azaz a külsőségeknek.


Van az a szint, amikor a nő is mindent megtett azért, hogy tudja segíteni a leendő családját, tanult, dolgozik, de gyerekük esetleg gyerekeik születnek és inkább háztartást szeretné végezni, vigyázni a gyerekekre stb. Ha a család megteheti, hogy nélkülözzék az anya keresetét, akkor szerintem nem probléma. Ha tehetném én is biztos felajánlanám a páromnak/feleségemnek.

2017. dec. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizonyos esetben nem elítélendő (pl.: az egyik tanul még, a másik már nem vagy munkanélküli az egyik fél, de AKTÍVAN állást keres)


Szerintem a baj csak ott van, h vannak olyan nők, akiknek ez életcéluk.

2017. dec. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!