Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg van olyan nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan nő, akinek nem probléma ha mindent a párja fizet, és ő semmit nem rak bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Volt a napokban pár ilyen kérdés és egyszerűen nem tudom felfogni, sem elfogadni. Az ilyen nők mit gondolnak?

Elvárja, hogy a párja furikázza, fizessen neki mindent, mert "össze se jönne olyannal, aki elkéri a pénzt érte". És cserébe semmit nem rak a kapcsolatba, anyagiak terén pláne nem. Az ilyen nőben semmi empátia, vagy semmi önérzet, semmi szeretet nincs a párja iránt? És arra nem gondol, hogy a párját ez azért nem zavarja, mert örül neki, hogy van mellette valaki legalább, de nem is konkrétan őt akarja?

Kérlek nyugtassatok meg, hogy nem ez a mérvadó manapság. Amúgy nem érdekelne, de baromi tenyérbemászó, hogy azzal példálóznak ez milyen jó kapcsolat... Nekik biztos. De megkérdezném a kedves párjukat is.


2017. dec. 17. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Engem nem zavarna.


F27

2017. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1 Itt nem arról van szó, hogy zavarja-e a másikat, hanem hogy alapból a legjobbat akarom a páromnak, és elvből nem húzom le semmilyen téren. Pláne nem kompenzáció nélkül. Hogy mindketten 100-100%-ot teszünk bele.

Tudom, hogy te most arra vársz, hogy majd özönlenek a "vegyél feleségül légyszi" privátok, de ez elég ergya próbálkozás volt. :)

2017. dec. 17. 19:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: csak nem a benzinpénzes kérdés volt a végső lökés? :)



Egyébként érdekes kérdés, mert ha olyan kérdés jön, hogy a srác a nőnél lakik, semmit nem fizet, etc, akkor a tanácsot adó nők mindegyike nagyon is tisztában van a helyzet tarthatatlanságával, és biztatják a kérdezőt, hogy ilyen férfi mellett ne tartson ki.


Fordított esetben vagy mind egy szálig eltűnnek ezek az emberek, és teljesen mások válaszolnak csak, vagy ugyanazok a válaszolók hirtelen másként látják a dolgokat.

(Occam borotvája alapján vajon melyik a valószínűbb? :))

2017. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vannak ők az aranyásók!
2017. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Tehát, ha pénzt nem rak bele, akkor a többi amit beletesz, az semmi a számodra. Értem. Nem mindenkinek a pénz ám az úr meg a minden... És még a kérdésedben szereplő lányok a pénzcentrikusak :D.

Én inkább azon gondolkodnék el, hogy milyen pár az olyan, aki mondjuk nagy fizetés különbség ellenére benzinpénzt kér a másiktól vagy felesbe fizetetti vele a kaját.

2017. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem, itt konkrétan arról van szó, hogy SEMMIT nem rak bele. Nem anyagiak terén kell kompenzálni, de kompenzálni kell. De egyébként ilyen téren is, tehát minimum olyan dolgokra meghívni a párom, amit én megengedhetek magamnak szerintem. Gondolok itt olyanokra, hogy oké, fizesse a vacsorát, de azért egy kávéra én is meghívom, hogy legalább azt ne ő fizesse, amit én is megengedhetek magamnak. Apró dolgok, de sokat jelentenek.

De az ilyen kapcsolatokban még csak ez sincs jelen. A férfi belerak 100%-ot, a nő meg mondjuk 20-at a kapcsolatba. Aki szerint ez rendben van, arról nem tudom mit gondoljak. Akinek eszébe sem jut a kölcsönösség az baromira szeretheti a párját.

2017. dec. 17. 20:29
 7/19 A kérdező kommentje:
És egyébként itt nem földön futó emberekről beszélünk. Ha én is megengedhetném magamnak, hogy egy-egy drágább programra meghívjam a párom de mégsem teszem, és elvárom, hogy ő fizesse akkor az teljesen rendben van?
2017. dec. 17. 20:32
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod ennyire tutira, hogy nem tesz bele a nő semmit? Te konkrétan ismersz ilyen párt akivel ott vagy 0-24-ben, vagy ez valami agyszüleményed?

Két hónapja a páromnál lakok, perpill egy forint bevételem sincs több okból, 1-2 hónapig nem is lesz, 100%-ban ő áll mindent. Nem, nem érzem magam rosszul, mert fordított esetben ugyan ezt tenném érte. A szerelmemen kivul nem tudok mást adni neki egyenlőre.

Bár ettől eltekintve is ő egy ilyen természetű férfi, nehezen viselte, ha én költöttem rá, mindig ő akar fizetni.

2017. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

#8: volt mostanában egy pár olyan válasz, amiből kiderült, hogy a nő ugyanúgy dolgozik, ugyanúgy keres, mint a férfi, de kijelentette, hogy ő ugyan egy fillért nem tesz bele a nyaralás, utazás, etc dolgokba, és olyan "szarrágóval" nem is kezdene, aki ezt elvárja.


Tehát nem kell 0-24 velük lenni, ők maguk állították ezt.


Gondolom a kérdező sem arra az esetre gondolt, amikor mondjuk munkanélküli az egyik, hanem arra, amikor mindketten keresnek, de az egyik fél úgy gondolja, hogy neki nem kell semmilyen szinten beszállni.

2017. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amit leírtál az természetes dolog. Ha az egyik fél nem tud éppen pénzt keresni (például ilyen a gyereknevelés stb is), akkor alap dolog, hogy anygilag kisegítem a párom. De szerintem azért benned is van annyi jóindulat, hogy legalább wellness hétvégére nem cipelteted magad hetente, és ha megteheted akkor te is kiveszed a részed az anyagiakból is. Nem azzal van a baj, ha az egyik fél nem tud belerakni, hanem ha nem is akar.
2017. dec. 17. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!