Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet ettől normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől normális egy kapcsolat? Vagy elromolhat?

Figyelt kérdés
Középkorú pár vagyunk,én vagyok a nő. Nagyjából menden tekintetben megértjük egymást és a vonzalom, szeretet is meg van.problémám hogy párom szinte mindig akarja a szexet. Szinte minden nap együtt vagyunk, olyan is van hogy kétszer. Szeretek vele lenni mégis időnként jó volna csak tévézni vagy aludni mert fáradtabb vagyok. Legutóbb mikor hárítottam a közeledését nagyon rossz kedvű lett, nem értette én miért nem akarom ha szeretem őt. Beszéltem vele erről hogy egy nő más, akkor úgy tünik érti de azt látom átérezni nem tudja az érzéseimet. Közös lakás vásárlás előtt állunk, emiatt félek. Hiába vagyunk meg jól, néha már kötelességnek érzem amit egyébként szeretek. Mennyi a normális szex egy héten? Elromolhat emiatt egy jó kapcsolat? Férfiak vèleményét is nagyon szeretném tudni.
2017. dec. 29. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Eltérő szexuális igények esetén igen, megromolhat a kapcsolat. Ez nálam például szakító ok alapból. Ha valakivel egyszerűen nem illek össze, akkor tök felesleges erőltetni a kapcsolatot.

Nincs olyan, hogy normális szex mennyiség. Annyi a tökéletes, amennyit mindketten igényeltek, belekalkulálva azt, hogy bármi jöhet, ami miatt x időre kimarad. Ez bármi lehet, a legalapvetőbb fáradtságtól kezdve a betegségen át, a szülésig és a halálesetig.


Például mi a férjemmel 7,5 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok. (31N,28F) Átlagosan heti 5-8 alkalommal szoktuk csinálni, de pl. decemberben volt 2 hét amikor teljesen kimaradt. Először beteg voltam (hányós, lázas, hasmenős), aztán a kutyusom meghalt:(, és spontán sírógörcseim voltak vagy másfél hétig, naponta többször is. Gondolhatod mennyi kedvem volt szexelni... Közben pedig a férjem lett beteg. Ugyanaz volt a baja mint nekem egyébként.


Ha az igényeitek nincsenek hasonló szinten, és/vagy nem vagytok toleránsak egymással szemben úgy, hogy az igazi megértés legyen, és ne csapjon át érzelmi zsarolásba, akkor nem lesz nagy jövője a kapcsolatnak.

2018. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!