Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális az a kapcsolat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a kapcsolat, hogy egy 20 éves fiúnak elcsavarja a fejét egy 40 éves nő ráadásul mind a kettő nem dolgozik?

Figyelt kérdés
Várom a hozzászólásaitokat !

2018. jan. 14. 11:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Feltételekről nem beszéltünk !
2018. jan. 19. 15:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Ultimatum! Beszelj a fiaddal, kozold vele hogy huzzon a p...ba dolgozni vagy repul. Mert nem lessz kinyalva a s..ge alandoan, kesz vege. 2 eve velunk is meg tortent, azota sem bàntam meg, sőt miutan a fiam sajat labra alt, ra jott hogy nem is szereti igazan azt a nőt es rajott hogy nekem volt igazam. (Nagyon sajnaltam ki dobni a fiamat, de remélkedtem benne hogy ez helyre teszi, vegso esetbe nyilvàn vissza fogadtam volna,megis csak a fiam. Szerencsere ugy alakult ahogy kellet, söt jobban is)
2018. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban vagyok, de nem évek.

2 hónapja van így, kiadtam az ultimátumot, hogy következő hónapban mindenki fizeti a ráeső részét, kaja nincs a hűtőből csak az amit Ők vesznek!

Ha megszegik, mennek albérletbe, zárcserével és holmiösszepakolással kezdem!

2019. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kérdés régi, de úgy látszik sajnos mindig van rá ismételt példa.


Kényszerhelyzetbe kell Őket hozni, bármennyire nehéz ez egy szülőnek. máskülönben esély nincs arra,hogy változzon. Bár ha idáig nem jutott el oda,hogy dolgozni kell, máskülönben éhen hal, akkor ezután se fog.

2019. szept. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!