Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális a párom viselkedése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése, ha együtt élünk? Néha "kimaradhat"?

Figyelt kérdés
A párommal kicsit különbözünk, de jól megvagyunk. Én otthonülős típus vagyok, nem sok barátom van, viszont ő sokat jön-megy, társasági életet él. De nem gond, ezt megbeszéltük, hogy menjen. Viszont a hétvégén összejött megint a barátokkal házibuliban, kártyaparti volt és iszogattak, beszélgettek. Az egyik barátja nem tudott volna hazamenni, mivel messzebb lakik, így az lett volna a megoldás, hogy vagy nálunk alszik vagy a párom marad a barátainál a házibuliba és másnap hazajön. De ezt nem közölte velem, csak az este folyamán rám írt és felhívott, pedig már aludtam. Eléggé kiakadtam, mert szerintem ez nem fér bele egy normális párkapcsolatba. Bár vannak problémák, néha úgy érzem eltávolodtunk, mert vannak dolgok amik nehezen működnek. Én nehezen nyitok és kommunikálok, nem szeretem a feszkót, ő viszont mindig mindent megakar beszélni. Szexuálisan is túlfűtött nekem viszont ritkábban megy. Gondolkodtam, hogy lehetséges egy idő után, hogy besokall, pedig nem akarom visszafogni, mert szeretem, de valami megoldás kellene. Viszont nehezen nyílok meg, hamar ideges leszek. Elnézését kért, hogy csak így a buliban "ragadt", de azért van egy határ. Ti elnéznétek ezt? vagy mit tegyek? Köszi szépen.
2018. jan. 18. 07:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

"Ami - szerintem- nem fér bele egy párkapcsolatba az ez:

"otthonülős típus vagyok, nem sok barátom van".. "


Mivan? Ez miért is nem fér bele egy párkapcsolatba? Mi a baj azzal, ha valaki otthonülős és nincs sok barátja? Nem nulla, hanem nem sok. És ezzel nem a kérdezőt védem, mert egy f@.sz, hanem pl. magamat, mert én ilyen vagyok és nincs ebből problémám. Nem vagyok szociopata, de köszi.


Kérdező, te egy nagyon beteg ember vagy. Ennyit erről.

2018. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Missi_Key ***** válasza:

Te vagy a pasi?

Akkor helyesbítek:



Nem vagytok összenöve.


Szóval szerinted a pàrkapcsolat a buli végét jelenti, sztàn csodàlkoztok h a nök maximum màr csakbabàzni akarnak elkötelezödni

2018. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!