Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális a párom viselkedése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése, ha együtt élünk? Néha "kimaradhat"?

Figyelt kérdés
A párommal kicsit különbözünk, de jól megvagyunk. Én otthonülős típus vagyok, nem sok barátom van, viszont ő sokat jön-megy, társasági életet él. De nem gond, ezt megbeszéltük, hogy menjen. Viszont a hétvégén összejött megint a barátokkal házibuliban, kártyaparti volt és iszogattak, beszélgettek. Az egyik barátja nem tudott volna hazamenni, mivel messzebb lakik, így az lett volna a megoldás, hogy vagy nálunk alszik vagy a párom marad a barátainál a házibuliba és másnap hazajön. De ezt nem közölte velem, csak az este folyamán rám írt és felhívott, pedig már aludtam. Eléggé kiakadtam, mert szerintem ez nem fér bele egy normális párkapcsolatba. Bár vannak problémák, néha úgy érzem eltávolodtunk, mert vannak dolgok amik nehezen működnek. Én nehezen nyitok és kommunikálok, nem szeretem a feszkót, ő viszont mindig mindent megakar beszélni. Szexuálisan is túlfűtött nekem viszont ritkábban megy. Gondolkodtam, hogy lehetséges egy idő után, hogy besokall, pedig nem akarom visszafogni, mert szeretem, de valami megoldás kellene. Viszont nehezen nyílok meg, hamar ideges leszek. Elnézését kért, hogy csak így a buliban "ragadt", de azért van egy határ. Ti elnéznétek ezt? vagy mit tegyek? Köszi szépen.
2018. jan. 18. 07:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
94%

De ezt miért a felnőtt párkapcsolatokhoz írtad? :D


Kit érdekel, hogy hol alszik a másik. Ha be akar rúgni (mert gondolom nem kétnaponta játssza ezt) rúgjon, ha pókerezni akar, pókerezzen. Nem az ikertestvéred és nem is az anyja vagy. Felnőtt kapcsolatban ez max akkor probléma ha kétnaponta nem jár haza...


Ja és igen, ha nem tetszik akkor keress más faszit (bár a probléma nem a másikban van, szal...)

2018. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Kezded csepegtetni a részleteket végre.

Nagyon nem mindegy, hogy nincs mivel hazajönni!

Így viszont stornó minden amit írtam!

Barátnőkről van szó, tehát nem pasi barátról, mert a kettő baromira nem ugyan az!

Én a helyedbe értük mentem volna kedvességből, ha szeretné. (bringával vagy autóval).

2018. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
91%

Az elején még majdnem megsajnáltalak, de így az utolsó poszt alapján... bazz, még csak nem is pasizott, barátnőkkel volt, akit ismersz, totál nem értem a hisztit.

Komolyan elvártad volna tőle éjszaka közepén, hogy EGYEDÜL sétáljon haza MÁSFÉL ÓRÁT??? Nem vagy te eszednél. Nálunk speciel ilyen esetben a párom lenne az, aki ragaszkodna hozzá, hogy el ne induljak, vagy ha fontos lenne otthon lenni (pl. másnap kelés), akkor az a minimum, hogy elém jön. Nem az, hogy otthon alszik nyugiban, aztán veri a nyálát, hogy miért nem tud a barátnőm egyedül aludni...

Képzeld, a nők még pisilni is csapatosan járnak. Ez van, szokd meg.

2018. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
Méginkább kiállok az állításom mellett, h francba ilyen férfivel. Ilyen pasihoz én se sietnék haza... Keress fel egy szakembert kérdező, mert ez nem normális. Miért nem mentél érte? Elvártad volna, h egyedül az éjszakába sétáljon haza másfél órát?! Nem is mutogathatsz a párodra, mert te sem vagy egy minta pár...
2018. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
73%
Bármit csinálsz a haveroddal, 10-re tuti végzel 😁
2018. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
36. Mint kiderült a haver = a barátnőivel... csak úgy tűnik, h a kérdező mindenkèpp magát akarta kihozni “igazam lett” pozícióban...
2018. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire hisztigep vagy, hogy ne aludjon sehol meg itt se aludjon senki, akkor miert is nem mentel erte?

Jaaaaaa, mert te mar csicsikaltal, es utana jar a szad, hogy a baratnod miert gyalogolt haza ejjel masfel orat? Gondolom, ha gyaloglas kozben meg veletlen ne adj isten betalalta volna valami rablo, eroszaktevo nem normalis, meg azert is o lett volna a hibas... Kerdezo, te hulye vagy? Viccen kivul.

2018. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Huu kérdező, vannak nálad gondok.

Igenis normális, ha néhanapján van egy ottalvós összejövetel. Mi van akkor, ha egyszer egyszer nem alszik otthon, hanem a barátnőivel van? Semmi. Az meg ultragáz, hogy elvártad volna, hogy késő este egyedül sétáljon haza 1,5 órát. Mert mindegy neked milyen úton módon de ne aludjon máshol. Undorító a hozzáállásod. Valószìnű pont emiatt lett volna az, hogy vagy nálatok alszik a barátnő, vagy mindketten maradnak, mert egyikük sem akart egyedül kószálni az éjszakában, ami tök rendjén is van. Jaaa de hogy akkor már f9-re haza mehetett volna taxival is. Értem. Akkor szóljon arról a buli, hogy az óráját nézegeti, mikor tud még közlekedési eszközzel hazasietni az idióta párjához, nehogy napokig hallgatnia kelljen a le..szést. Marha jó.

Attól, hogy te antiszociális vagy, kommunikálni nem tudsz, nem a barátnőd a hibás.

A barátnőd nem lépte át a határt, de ha te úgy érzed igen, akkor szakíts vele, és inkább egy hozzád hasonló otthonülős antiszoc nőt keress, és akkor nem lesz ebből probléma. Mindketten jobban járnátok.

Minden elismerésem a barátnődnek, hogy (még) el bír viselni.

2018. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Ha el tudod mondani végre, hogy midet sérti a dolog, akkor szerintem rendben van. És a legfontosabb, hogy a barátnőddel tudd ezt megbeszélni.


És nem vitatkozni, hanem érvekkel vitázni kell. Biztos vagyok benne, hogy találtok kompromisszumot, vagy akár konszenzust :)


Szóval midet sértheti...

Intim szférádat? Biztonságérzetedet? Milyen határt lép nálad át az, ha egymásnál alszanak a párod és a barátnője?

2018. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Te ne nagyon feszegesd, hogy hol a határ - életedben ez az utolsó kapcsolatod, szóvak örülj, amíg elvisel.

Közölte veled, mi a helyzet - bár a leírásod alapján nem egészen értem - de te már aludtál.

Ami - szerintem- nem fér bele egy párkapcsolatba az ez:

"otthonülős típus vagyok, nem sok barátom van"..


" Én nehezen nyitok és kommunikálok, nem szeretem a feszkót, ő viszont mindig mindent megakar beszélni. Szexuálisan is túlfűtött nekem viszont ritkábban megy."

Szóval egy enyhén szociopata pasi, éedemi emberi kapcsolatok nélkül, akit zavar, ha a párja a kettejük életéről akar beszélni, és szexben sem ad érdemit...

szóval ne nagyon arcoskodj!

2018. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!