Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elsősorban duci lányok; mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban duci lányok; mit tesztek azért, hogy mindig vonzóak és csinosak legyetek a párotok számára?

Figyelt kérdés

Természetesen vékonyak is válaszolhatnak, de nekem van némi túlsúlyom, és alul öltözve vagy épp meztelenül egy tehénnek érzem magam, így leginkább a hasonló nők válasza érdekelne.

Meg amúgy is, miben vagytok a hétköznapokon otthon a párjaitok mellett?


2018. jan. 18. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a 3 méreted?
2018. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit duci vagyok (160 centihez 56 kg), a páromnak így tetszem, ruhától függetlenül. Mondjuk tudom, hogy szereti ha ki van engedve a hajam vagy ki van festve a körmöm (és ezek nem elvárások), így sokszor így vagyok mert nekem mindegy, és jól esik ha tetszem neki. De igazából ennyi.
2018. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Férfi vagyok, de volt molett barátnőm.

Szép, mosolygós arc, frizura, szolid visszafogott smink, csinos öltözködés, humor, pozitív kisugárzása, határozottsága vonzott, hogy nem volt komplexusa a súlya és mérete miatt, volt önbizalma.

2018. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
2. 160 centihez 56 kiló azért nem duci. Oké, hogy nem vagy vékony, de azért ez még nem duci szerintem.
2018. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%

"Kicsit duci vagyok (160 centihez 56 kg)"

Ez egyáltalán nem duci...

2018. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon leggings+top az átlag öltözetem.

Sose voltam az a nő, aki otthon is talpig puccba vágja magát, szerencsére a párom meg olyan, akinek ez nem is jön be. Sőt, jobban szereti, ha nem vagyok sminkelve.

Én attól érzem magam vonzónak meg csinosnak, hogy ő ezt elmondja. :) Oké, ez így neked nem korrekt válasz, de ebben szerintem nincs különbség testsúly miatt. Olyan férfit választottam, akit nem zavarnak a hurkák, így nincs miért kisebbségi komplexusom legyen.

(Természetesen ettől függetlenül járok edzeni meg folyton diétázom, de ezt inkább a magam kedvéért, mint az övéért.)


A meztelenség meg: alapból nem szeretek pucin lenni otthon, nem a testsúlyom miatt, hanem mert nem érzem magam komfortosan. Ez alól kivétel az alvás, de ott meg jó így összebújni. :) Ott nincs ok, hogy zavarjon, hogy mekkora vagyok.

2018. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás, mosolygás, ápoltság.
2018. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ápoltság, szolid smink, kevés parfüm s körömlakk hiába vagyok otthon melegítõben mint õ, ezekre figyelek mert magamnak is jól esik. Gyakran krémezem a bõröm, lábápolás ne legyen bõrkeményedéses, tornázom, nyáron napi többször tusolok az izzadság miatt.

Ne legyen kinyult agyonmosott az otthoni ruhák sem s ne legyen lenövés a festett hajon, havonta veszek fehérnemût. A munkában a farmeres rocker s kosztümös titkárnõ ahogy épp jólesik.:)

Gyakran hordom azokat a fülbevalókat amiket ajándékba adott ez ha észreveszi mindig feldobja.:)

Nehéz úgy elhinni, hogy kívánatos vagy s pont jó másnak ha magadnak se vagya az.

Csak légy mosolygós s bátran tedd ami jól esik mikor együttvagytok.

Amikor pedig összebújtok nyisd ki a szemed s lásd mennyire szerelmetesen birtokló, csodáló a párod tekintete. Ha szeret nem is kell ennél s pár udvarias bóknál többre szükséged.:)

2018. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kevéske smink, de gyönyörűnek nevez anélkül is, ez nagyon jól esik, aztán kb sosem zsíros a hajam, kézen, lábon géllakk, heti szintű szoli, úgyhogy barna vagyok, azt is szereti, parfüm, és eszméletlen bevállalós, szexi fekete fehérneműim, testharisnyáim vannak:D Mindet imádja. 171cm és 80kg vagyok.

Ja és járok edzeni meg figyelek a kajára, de azt évek óta magam miatt. Igazából kimondottan ő miatta csak a fehérneműk vannak. A többi eddig is volt, de mindet megjegyezte, hogy imádja.

2020. aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!