Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan tettétek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tettétek meg az első lépéseket az összeköltözés felé? Esetleg anyós, apósékhoz költöztetek először?

Figyelt kérdés

Csupán érdeklődésből írtam ki ezt a kérdést. Nekem még nem aktuális, de ha egyszer az lesz, szívesen látnám, hogy más mit tett a cél érdekében.

(Még egyetemre járok, van 1 évem, a páromnak még 2 éve (kb 100 km van a lakóhelyeink között). Nem rendelkezem még én sem meg ő sem annyi tartalékkal, hogy mondjuk tudjunk házat, lakást venni.

Ti hogyan kezdenétek, illetve kezdtétek el?:)


2018. jan. 23. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Párom már dolgozott egy eve, én meg utolsó évemet csináltam a fosulin, vágytunk rá, hogy végre csak ketten legyünk, úgyhogy osszekoltoztunk. Azóta mindketten dolgozunk, most várjuk az első babánkat.
2018. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párom külföldön élt és röpke két hónap után meguntuk az 1000km-es ingázást. Még kellett két és fél hónap az otthoni dolgaim elintézéséhez.


Összecuccoltam és egyik kiutazás után már nem haza mentem, hanem a Gemeindébe tartózkodásit intézni.

2018. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Évek óta lakásra gyűjtök. Idén tervezek venni, persze csak hitelből.


Párommal fél éve vagyunk együtt, karácsonykor megkérdeztem jönne e velem? Azt mondta persze. Neki van lakása, csak az nagyon kicsi, ott ketten úgyse férnénk el.

2018. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szülőkhöz semmiképp, bár szeretjük őket, ez alapszabály. Túl sok potenciális konfliktus, amiket szinte lehetetlen előre látni.

Mi egyszerűen kivettünk egy közös albérletet. Később talán veszünk lakást, de egyelőre jó így.

2018. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!