Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szex miatt szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex miatt szakítani?

Figyelt kérdés
Párommal pár éve együtt vagyunk, kicsit viharos a kapcsolatunk a különbségek miatt, sok a vita, de valahogy mindig megoldjuk. Viszont a szex nem igazán működik már. Én többször akarom egy héten és szenvedélyes is vagyok, viszont neki elég heti egy, fáradt vagy nincs kedve hozzá. Próbálkoztam több mindennel, hogy feldobjuk, de ő nem egy szenvedélyes típus. Tartalmatlan és unalmas az együttlét. Ha meg "odateszi" magát és próbálkozik, akkor is sokszor unalmas és másra gondolok. Működhet így a dolog, vagy mit érdemes még tenni? Köszi 34/N
2018. jan. 24. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is ilyen volt a szex, vagy csak egy ideje áll fenn ez a probléma?


Szerintem a szexualitás fontos része egy párkapcsolatban, ha ebben nincs összhang, ha ebben valaki boldogtalanságot él meg, elégedetlenséget, az rányomja a bélyegét az egész kapcsolatra. Egy olyan párkapcsolatban, ahol a szex kevésbé hangsúlyos, ott is sokat elárul a problémamegoldási, konfliktuskezelési készségekről az, hogyan viszonyulnak a felek a szexualitás zavaraihoz, a másik fél igényeihez, és sikerül-e valami megoldást találni. Az nem megy, hogy te egyedül próbálkozol, hiszen ha a partnered számára ez nem probléma, és ő nem látja, miért gond ez, nem is fogtok tudni változtatni. Ugyanakkor az is elmondható, hogy ha a párod folyton fáradt, nincs kedve a szexhez, akkor egy idő után az élet más területeire is át fog szivárogni ez a befásultság, kedvtelenség. Ez sem tolerálható egy életen át.

2018. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Hát végülis ennyi erővel az ember akárkivel lakhatna együtt, meg lehetne a párja.

Az meg ha egy férfi nem kívánja a szexet nekem fura.

Próbálkozz még egy kicsit, aztán ha már nagyon meguntad akkor mondd meg neki, hogy neked ez lehet, hogy nem működik és vagy tesz érte valamit vagy pápá.

2018. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy szeretője van?
2018. jan. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez már most sem működik. Csak nem mertek belőle kiszállni.
2018. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem tudjátok " feldobni" a szexuális életeteket, akkor a leírás alapján ez neked kevés lesz. Vagy el fogod hagyni, vagy keresel szeretőt...de akkor inkább az elsőt javaslom.
2018. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szakítanék.
2018. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem gondolom, hogy a világ, vagy a kapcsolat a szexről szól, - de ennek lassan akkor is vége.

Most gondold el magatokat 5-10 év múlva, neki havi egy, vagy annyi se, neked?

2018. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott, amikor elmondtad neki nyíltan, hogy ez így kevés és a szakítás is megfordult már a fejedben?
2018. jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3evig tartó kapcsi, elejen, illetve 1,5 évig nagyon jó szex annak ellenere is hogy kb félév volt ebben a három évben ami normálisan telt a tobbi szakítások meg ordibalasok sorozata, majd a 1,5 év után borult a bili több tényező miatt is köztük a szex, akkor meg azt hittem azért nem kívánja mert fáradt mert kxxxrva sokat bulizott, nem is akárhogy én megelegeltem mindent hat ott hagytam. Félévre rá kibekultunk akkor se volt az igazi de próbálta oda tenni magat mert tudta h nekem nagyobbak kicsivel az igényeik illetve én is kompromisszumot kotok ilyen teren, volt köztünk 11 év korkulonbseg Raadasul nem volt hol levezetnem a fölösleges energiaim mert edzegetni jartam el illetve két napot dolgoztam egy héten. De valamiert mégsem, elkezdett ő is edzeni, elkezde szedni a szar bogyókat az edzeshez, na megint a megértés h miért nem szexelunk mert neki fontosabb a külső. OK. Türelmes voltam sokaig, mert hiába a hibái stb elfogadtuk egymasnak olyannak amilyennek. Az osszekoltozest beszeltuk mikor már reges rég fenn alltak ezek a problemak(szex) aztán borult az egész és szetmentunk. Gyengébbek kedvéért levezetem nálunk hogy ment nincs vagy nagyon kevés szex(havi 1-3) - megbeszeles- honapok turelme-kompromisszum- a Ferfi reszerol való feltekenykedes ok nelkul- veszekedes- már csak azért sincs szex- szakítás.


Ha ez huzamosabb ideje fenn áll, kar eroltetned sajnos van ami nem működik!

31 éves volt az illeto

2018. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs késő újra kezdened. Gondolom nincsen gyereket. Irigyelem egyébként a párod, mert nálunk a 46 éves hölgy párom az akinek már elég havi 1 szex is és az sem valami jó...De nálunk van egy 5 éves gyerek és egyébként meg nincsen más gond közöttünk maximum a gyerekkel. 40F
2018. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!