Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog? Exxel fotókat eltenni?

Figyelt kérdés

A párom mar a volegényem , 3éve egyutt leszunk lassan . Elokerultek még régi cuccai . És voltak ott kozos fotói az exével, és eltette őket . Kb 3 db . Van kozos gyerekuk is , de nem foglalkozik vele a gyerek

. Már szerintem kb 7 éve biztos nincsenek egyutt . Nekem esik csak rosszul az exes fotó ? Vagy másnál is van ilyen és ez normális ?


2018. jan. 29. 05:29
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
A múltja része. Ha eltette azokat, tehát nem teszi díszszemlére az orrod elé, akkor mi baj vele? Emlék.
2018. jan. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Az emlékeket szerintem magunkban őrizzük ... Én nem tárolnám az exeimmel a fotóimat, de így én is megtartom, aztán majd kiderul neki hogy fognak tetszeni ...
2018. jan. 29. 05:50
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Attól nem szűnik meg a múltja. Én sem tartottam meg mert szakitaskor mindent tűzre tette az exem. De egy dobozba eltettem volna és a férjem is azon a velemenyen van hogy az az eletszakasz is hozzaadott ahhoz ami most vagyok.
2018. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Én elváltam. Nem dobtam ki a közös képeinket, mert az utazásinkról készültek, amelyek remek emlékek, illetve az esküvőnkről. Nos, a gyerekemnek joga van az esküvői képeinkhez,megnézni anyát és apát amikor házasodtak, bármi is lett a vége. Elraktam szem elől, de megvannak és nem dobom ki egy partner kedvéért sem. Ha többet lát bele, ő baja.
2018. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs ezzel, én is elraktam a közös dolgokat.
2018. jan. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%
Miért van az hogy a nők egy része azt hiszi, ha együtt lesz valakivel akkor annak a múltját is el kell törörölni? 3db fénykép a GYEREKE ANYJÁVAL? Húú akkor hagyd ott ezt a szemetet! A gyerekkel meg NEKI kéne foglalkozni és NEM FORDÍTVA.
2018. jan. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, attól még lehetnek szép emlékei is, de ez nem jelent semmit, nekem is van a régi barátnőmről, mert adott olyan dolgokat, amik miatt tartok itt, viszont nem nézegetem őket, max néha előkerül egy-egy,viszont sosem jönnék össze vele újra. Nálatok meg gyerek is van szóban, a gyereke anyja, biztosan ez is kicsit frusztrálja, de ha nincs köztetek gond, akkor nincs jelentősége.
2018. jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
93%

Jezusom!!!! Nem foglalkozik vele a gyerek??? Szemet kolyok...

Gyereke anyjaval kep,aki szult neki???? Á..milyen nő az olyan...

Hogy lehetsz ilyen ostoba???es önző? Olvasd már el,amit írtál.

2018. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Nekunk is úton van épp a gyerek ....
2018. jan. 29. 07:13
 10/47 A kérdező kommentje:
A nő meg a csaladja ellene nevelik !!! Semmikor nem volt jo neki, mikor ment volna hozza az apja... utana meg alig erte el telefonon is a gyereket. 1-2en ne abba okoskodjatok bele, amirol nem is tudtok semmit, hanem csak a kerdesre szerettem volna valaszt kapni...
2018. jan. 29. 07:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!