Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igénytelen a párom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eleinte még figyelt a dolgokra, de mostmár nagyon elegem van a maradékos wc-ből, ha az épp tiszta, akkor a wc kefe gyalázatos. A gatya, ruha szanaszét hever, könyörögni kell tisztáért. Borotválkozás, hajvágás szintúgy, a lábgomba pedig nemhogy vendég, már családtag. Cipővel való bejárkálás a ház minden szegletébe, ha esik, ha fúj kint.

Mit lehet kezdeni egy ilyen felnőtt emberrel? Már nagyon unom, hogy vagy ezért, vagy azért, de mindig könyörögni kell.

Már többször is megjegyeztem, hogy zavar ez az igénytelenség, de ebből csak sértődés van, jelentős változás pedig nincs.



2018. jan. 31. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos máshogy nem megy, feltételt kell szabni.

Ha nem változik, elhagyod. (már ha nem volt ilyen azelőtt)

2018. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

"Igénytelen a párom. Mit tegyek?"


Cseréld ki!

2018. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Össze se jönnék ilyennel alapból...
2018. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és mond el azokat neki, amiket itt leírtál. Adj neki ultimátumot, mert egy ilyen emberrel nem lehet hosszú távon együtt élni...
2018. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezért igaz a mondás: Lakva ismerszik meg az ember.

Hát, most megismerted a valódi énjét. Javaslom, addig lépj le, amíg még nincs esküvő, gyerekek...

2018. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Hm kakis a wc akkor te szépen kitisztítod, össze vissza dobál mindent és te szépen össze pakolsz, koszos cipővel mászkál bent és te össze takarítasz. Aztán csak szépen kedvesen megjegyzed neki,hogy pár dolog nem okés.

Hát takarítson maga után aztán majd jobban fog figyelni!!!Dobd ki a full műszálas zoknikat a gagyi cipőt amibe berohad a lába, vegyél neki gomba krémet és akkor ha tetszik ha nem szépen minden este kenje be a lábát te meg nézed.

2018. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy ez az ember így lett szocializálva, felnevelve, nagy valséggel vagy mindig így élt s leszrta, vagy mindig volt valaki, aki elpakoljon utána, és a kapcsolat elején még igyekezett, mert olyankor mindenki igyekszik, de egy idő után azt is megunta, és kiütközött az igazi természete.

Ez az ember soha a büdös életben nem fog elpakolni maga után meg igényes lenni magára és a környezetére. Ezt most tudatosítsd magadban, aztán gondolkodj el, kell-e neked ez hosszú távon.

Gondolom a s-ggét se mossa meg sz-rás után, hogy tudsz így vele mondjuk egy ágyban aludni, nemhogy szexelni? Fújjj

2018. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Jesus


Én pasi vagyok de hozzám csak akkor jutna be bárki cipővel ha előtte megölne


Ezen kívül ha bejön valaki akkor melegvizes szappanos kézmosás


Ezek az alapfeltételek hogy bárki nálam lehessen


Irigylem a tűrőképességed nem tudom hogy csinálod


De azért a biztonság kedvéért hajítsd ki ezt az idiótát

2018. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!


Hát már egyáltalán nincs tűrőképességem, és természetesen nem takarítok utána, hanem megcsináltatom vele. De persze mindig kivárja, hogy szóvá tegyem.


Természetesen rengeteg mindent vettem a lábára, de egyszer-kétszer használja, aztán megint a fiók alján... elég sok beszélgetés volt erről, de olyankor mindig feljönnek az én hibáim... Tudom, hogy én sem vagyok tökéletes, sőt, de szerintem az alapvető igényesség nem összekeverendő mással.

2018. jan. 31. 15:25
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincs se műszálas zokni, se gagyi cipő. A körülmények megvannak, csak akarat nincs változtatásra.
2018. jan. 31. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!