Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöznétek vagy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöznétek vagy ilyen helyzetben inkább nem?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Mind ketten szeretnénk már együtt élni és fontolgatjuk hogy nyáron összeköltözünk-e. Én fősulira járok és nyártól számolva még lenne egy évem, szóval nincs munkahelyem se keresetem ő tartana el egy évig.


A barátom azt mondja őt nem zavarja ha nem dolgozom, az ő fizetése elég lesz meg élnűnk, és majd ha végeztem a sulival megyek dolgozni de ez nekem olyan furi hogy ő tarcson el. Azt mondja nincs értelme meg egy évet várnunk, és én is szeretném .



2018. febr. 6. 17:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ha nem jönne be vissza költöznék anyáéknál, de eddig is mukodott gondolom ez utan is mert szeretjük egymást. Mivel ő fel hozta a házasságot is azt meg én biztosan nem szeretném még inkabb az összeköltözésre gondoltunk
2018. febr. 6. 20:59
 12/19 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy mindent meg adna nekem ahogy eddig is és nem hántorgatná fel hogy ő tart el
2018. febr. 6. 21:05
 13/19 anonim ***** válasza:

Tanulas mellett dolgozz kicsit nem lehetetlen

Akkor oke az osszekoltozes

2018. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Én tavaly pont így költöztem össze a párommal.


Neki volt fix állása, nekem otthon abszolút nem, így vesztenivalóm nem volt.


Állandó munkám sajnos nincs, de félévig volt, most pár hónapja megint munkát keresek.

Nehéz, de nem cs.szeget, nem bánt, szurkol és igen, most ő tart el, de neki rengeteget jelent, hogy van meleg étel, sütemény, nem az üres lakásba kell jönnie meló után, tisztaság és rend várja, és sokkal nyugodtabb-kiegyensúlyozottabb, mióta együtt élünk, ráaásul a munkában is fejlődik (mert nyaggatom :) ).


De mi ezt előtte leültünk és átbeszéltük A-Z-ig.

2018. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk most tetejébe az lesz, hogy megyek két éves mesterképzésre is, most döntöttem így. (Mert amúgy nyáron diplomázok.)

Ez a mesterképzés csak nappalin van, de igyekszem majd mellette dolgozni azért. Soha nem cseszeget, inkább bíztat. Mi a házimunkát elosztjuk, kis lakásban lakunk, nem nagy ügy.

2018. febr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egy értelmes válasz: Szerintem akkor érdemes összeköltözni, ha vele képzeled el az életed, egymás mellett akartok megállapodni, nem kényszerűségből, vagy kényelemből.


Én azzal a férfival költöztem össze, akivel le akartam élni az életem, akivel házasságot terveztünk és közös életet kettesben. Nem vagyok az a típus, aki összeköztözik az épp aktuális pasijával, aztán a következővel is, aztán az azutánival is, bár nagy divat lett ez az életmód.

Úgy költöztünk össze, hogy befejeztük a sulit, mindkettőnknek volt/van saját bevétele, bár közös kasszán vagyunk, fontosnak tartottam, hogy ne rajta élősködjek. És bár őt nem zavarná, ha nem dolgoznék, engem igen. Plusz bármi történhet 1 keresős helyzetben. Ha nem is szakítotok, de a párodat baleset érheti, elveszítheti a munkáját, akkor mit fogtok csinálni? Na ezért sem tartatnám el magam senkivel. Emellett szeretem a munkámat is, szeretek hasznos lenni, szóval nem hagynám ott.

2018. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem nem lenne pofám elfogadni egy éven keresztül a másik pénzét, és csupasz s.ggel beköltözni valakihez. Még nagy a szerelem, de honnan tudod, hogy sose fogja felhánytorgatni? Nem olyan hosszú idő az az egy év szerintem, főleg, hogy kb. 20-21 éves lehetsz. Nem maradsz le semmiről, és nem csak eljátszod majd a felnőttet, hanem az is leszel, nem egy kitartott kiscsaj, akinek a pasija ad zsebpénzt...
2018. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Esélytelen hogy diákmunkát vállalj esetleg? Én összeköltöznék vele, ha elég megbízhatónak tartanám a párom és hogy tudja, mit vállal azzal, hogy eltart. Erre pedig te tudod a választ. :)


Sok sikert!

2018. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tündérhercegnő! Ha nem a pasiddal akkor a szüleiddel élnél? Vìz gáz villany számlájukban a tefogyasztásod is benne lenne. Ha lehetőségük van rá akkor annyival itt is támogassanak.
2018. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!