Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szégyenlős előttem a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős előttem a barátnőm?

Figyelt kérdés
A minap ep kimentem reggel wc-re, percekig ültem bent, a baratnőm ep keszülődött, mert 30 perc múlva ment dolgozni. Amikor kijöttem a wc-ről azt látom, hogybe van csukva a halószoba ajtaja. Benyitok és látom, hogy nadrágot próbálgat. Mi oka lehetett erre, hogy becsukta az ajtót?
2018. febr. 10. 09:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Eleg fura, hogy senki nem talalja furcsanak azt, hogy 2 ember van a lakasban, fenyes nappal, a helysegek futve vannak, ez a ket ember szexel egymassal, de az ajto becsukodik, egy ruhaprobalasnal.
2018. febr. 10. 12:10
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is együtt élek a párommal, és én is be szoktam reggel csukni a szobaajtót. MINDIG. Ha kimegy wx-re, ha nem. Mert reggel az előtérből eleve hűvibb van..


Rejtély megoldva, ügy lezárva.

Nem véletlen, hogy itt csak neked furcsa, pláne, hogy "maskor meg oltozik elottem".


Szóval igen, nekünk inkább te vagy itt a fura...

N

2018. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mièrt zavar ez têged ennyire?

Vagy miêrt nem beszèled ezt meg vele..

Szerintem ebbe nincs semmi.Milyen jó lenne ha ez lenne a legnagyobb gondom.

2018. febr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azert zavar, mert nem ertem mert szegyenlos elottem,mert nem szereti, ha nezik, mint kiderult, mert megkerdeztem nyilvan tole is. Es mivel egyszal rovidnadragban maszkalt a lakasban, nyilvan nem sziberiai hideg van.
2018. febr. 10. 17:18
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
Hatalmas probléma.. Szerintem szakíts is vele, ez így nem mehet tovább!
2018. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!