Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha egy 27 éves férfi még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 27 éves férfi még nem lakott együtt egy nővel akkor vele vmi baj van?

Figyelt kérdés
Volt már párkapcsolata,komoly is, 2-3 kb, van saját albérlete,normális fizu stb ,nem atiszoc.
2018. febr. 11. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki ilyenkor veszíti el a szüzességét.

Ez még nem jelent semmit.

2018. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Probald ki! Koltozz ossze vele.

N/34

2018. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25 vagyok és még nem éltem együtt egy barátnőmmel sem. Nincs velem semmi baj, a dolognak két oka van.

Egyrészt, fiatal vagyok, a saját utam érdekel még. Kell az, hogy egyedül érjek el dolgokat, egyedül éljem ki a személyes dolgaim. Nem megcsalásra gondolok vagy ilyesmi, csak a napirend szervezése, kajacsinálás, edzés, ilyenek. Nincs igényem rá, hogy valaki folyamatosan a seggemben legyen.

Másrészt, nem igazán volt még olyan barátnőm, akit eltudtam volna viselni együttélés terén. A reggeli morcira nem vagyok kíváncsi. A személyes terem korlátozására szintén nem.

2018. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen. Teljesen normális.
2018. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van, akinek az összeköltözés legalább olyan komoly lépés, mint az eljegyzés.

Nőként én se költözöm össze kapásból bárkivel, csak akivel tényleg komolyan gondolom a dolgot. 26 voltam, mikor összeköltöztünk a kedvesemmel.

Férfiban is ismerek ilyet.

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló.

2018. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Don't care... let's move on, next question!
2018. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 27 évesen ez még nem gáz. Sokan csak 1-2 éve jöttek ki ilyenkor még az egyetemről, azt sem tudják merre induljanak és a legtöbb férfinak ilyen idős korára még be sem nőtt a feje lágya.
2018. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!