Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Hogyan viselitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viselitek a női agy és a női lélek furcsaságait?

Figyelt kérdés

Sok anekdota szól arról, hogy a nők a férfiak számára örök rejtélyek maradnak. A férfi soha nem értheti meg a nőt. Ez azért lényeges kérdés, mert a férfiak a nőknek szeretnének a kedvében járni, de ugye ez nehéz, hiszen nem értik őket.

Sokszor érezheti egy férfi, hogy sosem lesz jó a nőnek, vagy hogy ő teljesen idióta. Könnyen le tudja rombolni egy nő a férfi önbecsülését.

A helyzet az, hogy én egy meleg pasi vagyok. Elvileg nem kéne foglalkoznom a nőkkel. De van egy párom. Aki természetesen fiú. Sok tekintetben férfias is. De párkapcsolatunkat érintő kérdésekben nagyon előjön belőle a női agy és a női lélek. És ettől én a falra mászom.

Ráadásul ő depressziós, komolyan lelkibeteg, segítségre szorul, amit még nem igazán lát be. Ő szűz én meg iker vagyok, ami a legrosszabb kombináció.


Nem tanácsra vagyok kíváncsi. Konkrét példát mondjatok a saját életetekből, amikor előjött és problémát okozott a női agy vagy a női lélek milyensége. Hogyan sikerült a konkrét helyzetben áthidalni a problémát, ha sikerült egyáltalán?



2017. febr. 28. 08:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Pont a napokban volt egy dokumentumfilm valamelyik csatornán(nat geo?) hogy miképpen változik meg az agy embriókorban nemi hormonok hatására. Van, hogy csak bizonyos agyterületek, és van, hogy az egész agy is. Vannak teljesen, és részben kifejlett férfi, és női agy típusok.

Ezt csak, mint érdekességképp írtam.


Tehát az, hogy ki milyen nemmel van felruházva(önmaga, vagy mások által) lehet, talán mellékes is...


Inkább úgy mondanám, a bonyolult gondolkodású, összeesküvéselmélet-kutató, nem kommunikáló emberektől én is a falra tudok mászni.

2017. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők is szeretnének a férfiak kedvében járni.

Ha egy férfi azt érzi, hogy sosem lesz jó a nőnek, akkor ott a férfi komoly önértékelési gondokkal küzd. Nem jó ez a megfelelési kényszer, mindenki adja magát a másik pedig eldönti, hogy tud-e a másikkal minden hibájával, furcsaságával együtt élni.

Ha depressziós a párod akkor segítségre szorul, és ha szereted akkor kell, hogy segíts neki akár szakember együttműködésével.

Én hetero kapcsolatban élek és amikor elő jön belőlem a női furcsaság akkor a párom békén hagy, de tudja, hogy ez nálam csak egy rövid ideig tartó állapot, ha súlyosabb lenne biztos, hogy rábeszélne a külső segítségre.

2017. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kijövök a másikkal vagy sem, ez ilyen egyszerű nemtől függetlenül. Van olyan nő akit nem szeretek, neki is női agya van, akkor hasonlóan kellene elvileg gondolkoznunk nem? Elég furcsa a kérdésed.
2017. febr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehet mindent és mindenkit résmentesen bekategorizálni valahová. De nagy általánosságokban azért mégis vannak szabályszerűségek. Viccek, mémek, kabarék, legendák t9mkelege szól arról, hogy hogyan nem érti meg a férfi a nőt. Van, ami a vicc szintjén tud maradni: "a férfinak a nő kell, a nőnek a férfi ezért sosem értik meg egymást". De van, ami ennél komolyabb.


De vélemények helyett most szerintem tényleg többre mennénk konkrét példákkal. "a feleségem rendszeres szokása, hogy... Erre ahogy reagáltam, abból mindig baj lett ezért megtanultam másként reagálni."


Vélhetően egyébként ha a párom kap szaksegítséget a lelki gondjainak a feldolgozásához, az sok mindenen segít, de ez nem olyan egyszerű.

2017. febr. 28. 08:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Saját magad szeresd. Nem kell megfelelni.

A megfelelési kényszertől fogod elveszíteni azt, aki vagy.

A párodnak pedig egy pszichológus kellene.

2017. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem egyénenként tekintesz az emberekbe, miért csak sztereotipiákban megy? Ha azt írom, hogy a nejemnek sokat fáj a feje, mint a viccekben attól megnyugszol?

Nevetünk egy jót vagy mi?


Én a közös hangot keresem, nem a különbségeken rugózom...


Az az érzésem, hogy ezzel a kiírással neked nem is párod lelki problémájára akarsz tanácsot kérni, - ami szintén egyéni eset, inkább próbálod női problémának beállítani, hátha rá harap majd valaki.


A depresszió mindkét nemet érinti, és elég összetett egyéni dolog amin tényleg pszichológus segíthet. Nem tudok erre mást írni.

2017. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy újabb horoszkópos faszjankó. A XXI. században szakadjunk már le erről. Ha ez a szinted akkor nem csoda hogy a faék egyszerűségű női lelket egy tokamaknak látod.
2017. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

1. Nem hiszem azt, hogy egy ide írt kérdés által oldódik meg bármi is. De ötletet adhat egy jó válasz.

2. Az világos, hogy pszichológus kell a páromnak. De ha ezt én mondom neki, akkor csak támadásnak veszi és ellenáll. Beiratkozott pszichodrámára, de még nem biztos, hogy el is megy és végig is csinálja. Remélem, hogy segít.

3. A horoszkóppal én takarózom, nem jósolok. De néhány megállapítás tagadhatatlanul igaz. Tanulni lehet belőle, figyelni rá érdemes.

4. A férfi nő különbségre is igaz, hogy vannak általánosságok. Persze ez mindenkinél másként váltódik aprópénzre. Hogy lehet egy férfinak női lelke vagy női érzése? Nem tudom. De hogyan lehet egyáltalán valaki meleg?

2017. febr. 28. 11:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Én láttam már ezt a videót régebben, de ne is haragudj, itt pont úgy tűnik hogy férfi (?)létedre egyedül te bonyolítod témát (gender, homoszexualitás, női agy, férfi agy, horoszkóp, gondolatok Müller Pétertől, depresszió stb, amiket belepakoltál ebbe a pár sorba. ):D

Ne bántásból, de se eleje se farka sincs az egésznek. :)

2017. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!