Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Távkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti milyen gyakran találkoztok a párotokkal? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb kéthavonta, 5 és fél hónapja távkapcsolatban, 15 hónapja együtt. Remélhetőleg szeptembertől minden nap, ha sikerül ideköltöznie.
2018. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Havonta 1x 2x

Másfél évig voltunk együtt

2018. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, és mikor találkoztok, meddig vagytok együtt?



Mi 2 hetente, szombat késő délután érkezek hozzá, de vasárnap már mennie kell dolgozni estére. Addig én ott alszok, hétfőn még kicsit együtt vagyunk. De rohadt nehéz ez a dolog..

2018. febr. 15. 23:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Változó hogy mennyit, karácsonykor két hétig együtt voltunk de általában hosszú hétvégékre, csütörtök estétől vagy péntektől vasárnapig.

első

2018. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fél éve vagyunk együtt, 3 havonta találkozunk, 2 hétre általában.
2018. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mostanában két hetente kb. akkor együtt vagyunk 5 naptól kezdve akár több mint két hetet is, attól függ hogyan tudok eljönni az egyemetről.

2 éve vagyunk együtt, a távolság pedig picit több mint 3 ezer kilométer.

2018. febr. 16. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*egyetemről :)
2018. febr. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2 és vagyok

Régebben 2 hetente találkoztunk de most hogy egyetemre járok kevesebb időm volt menni úgyhogy maradt a havi másfélhavi 1.


A távolság olyan 300 350 kilométer volt.

Úgy nézett ki hogy kB péntek estére odaértem aztán vasárnap reggel-dél között haza indultam.

2018. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi hetente találkozunk 2-3 napra. Tanulás és munka mellett, pár éve vagyunk együtt és tervezünk összeköltözni.

Ti mennyi idősek vagytok?

2018. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fél évig voltunk tényleges távkapcsolatban, kb. 3 hetente találkoztunk, 4-5 de néha 7-10 napot is együtt töltöttünk.


Aztán kiköltöztem hozzá :)

2018. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!