Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 30-50es boldog családos nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50es boldog családos nők, ti mit tesztek beszürkülés ellen?

Figyelt kérdés
Olyan hölgyek véleményére vagyok kíváncsi akik dolgoznak is és gyereket is nevelnek. Hogyan töritek meg a szürke hétköznapokat? Sportolok néha, barátnőkkel találkoztok, leveleztek valakivel akivel kibeszélitek az életetek? Vagy nincs idő semmi nem másra és be van szürkülve az életek? Milyen plusz hiányzik belőle?

2018. márc. 10. 06:47
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Az én tapasztalatom az, hogy szeretővel dobják fel a hétköznapokat :)
2018. márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pár évente váltogatom a hobbijaimat. De nekem alapvetően nincs szükségem sok extrára. Néha kipróbálunk valamit a hálóban, utazunk, ennyi elég.

Mondjuk szerencsém van a munkámmal is, mert sokat nevetünk és nem tűnik az se szürkének.

2018. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkodj, fejleszd magad, sportolj, szeress.
2018. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
NYilván a hétköznapok forgatókönyve általában ugyanaz, de én pl. egyáltalán nem mondanám szürkének. A munkahelyemen jó társaságban vagyok, sokat nevetünk, viccelődünk. Délután kevés idő marad a gyerekekkel, de mindig próbálunk időt szakítani játékra, mindemellett korán lefekszenek, így jut időnk egymásra a férjemmel. Ha kedvünk van, megiszunk egy pohár bort, beszélgetünk... Hétvégente általában valami családi programot szervezünk, mindannyian igényeljük. Nekem ennyi elég, boldogok vagyunk, nem hiszem, hogy ennél több beleférne ebbe az időszakba. A gyerekek ovisok/iskolások, most ez az élet van. Más lesz, ha majd kirepülnek, több idő jut utazásra, kikapcsolódásra. Minden időszaknak megvan a maga szépsége.
2018. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Fiatal szeretőkkel dobjuk fel a szürke hétköznapokat.
2018. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös akkor most a 20-as fiúk itt örülnek, mert mindig sírnak, hogy nem álltok szóba velük :-)
2018. márc. 10. 10:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább egy jó szeretőt szeretnék,.
2018. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az 5-ös férfi amúgy...
2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok amúgy...
2018. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!