Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők/lányok hosszabb több éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok hosszabb több éves együtt élés után nálatok hogy marad meg a libido? Csökken, vagy nő? Esetleg újdonságot vettek be? Mit?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szexi ruhák, segédeszköz, vagy titkos élet?
2018. márc. 20. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Érzelmeket kell gyakorolni s akkor minden lényeges dolog növekedési folyamatban lesz, 80 év után is.
2018. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Először is: kidobtam a fogamzásgátlót. Olyan borzalmas libidó csökkenést okoz, amin nem javít semmi.

Innentől már nem nehéz: egyszerűen csak élvezni akarom a szexet. Nem azért vagyok, hogy a férjem kedvére tegyek. Megmondom, mi jó, mi nem jó, mit akarok kipróbálni, mi az ami szóba se jöhet. Ha szexelni akarok, akkor nem kéretem magam, hanem rámozdulok. Legfeljebb évente egyszer van olyan, hogy bocs de nem. Az se gáz, ha előre lebeszéljük, hogy ma nem/Mindenképp, mert... Semmi gond, holnap is itt lesz. :)


Mi napközben is szoktunk csókolózni, incselkedni, kicsit megsimogatni egymást. Sokat bújunk, mindketten ilyen típusok vagyunk. És mindig kikapcsoljuk a tévét, ha szex van. Hallottam, hogy ahol a hálóban van a tévé, ott sokaknál megy szex közben is. Ezt el se tudom képzelni.

Nappal is le lehet zavarni egy-egy menetet. Nem csak este és nem csak ágyban lehet. Ez különösen fontos, ha már gyerek is van. ;)

2018. márc. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2 s mióta vagytok együtt?
2018. márc. 20. 08:54
 4/11 anonim ***** válasza:

16 éve.

2. Voltam

2018. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

9 éve vagyunk együtt.


Nekem hullámzó a szexuális étvágyam, sokat befolyásol a ciklusom, mennyi ideje csináltuk utoljára, hogy mennyire volt jó az előző aktus.

De mindennap van csók, simogatás, összebújás. Évődni is szoktunk egymással.

Mai napig kívánom a párom, nagyon szexinek tartom.


Amúgy meg ha nagyon monotonnak érzem a szexuális életünk, akkor elmondom neki, hogy most valami szín kell bele, és akkor másként csináljuk vagy máshol, esetleg más dolgokkal fűszerezzük meg. Azt nagyon szeretem benne, hogy mindig meg tudjuk beszélni, ha most valami nem jó, és akkor együtt kitaláljuk mi legyen.

2018. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Fogamzásgátló tabletta abbahagyásával nagyon egyetértek én is. Kb. nekem anno nullára levitte a libidómat. Alap, hogy semmi ilyen hormonális szarság ne legyen, szerintem
2018. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csökkenti a fogamzásgátló valamennyire a libidót, de ilyen szinten azért nem, hogy nulla. Kezdeményezni is szoktam, de ha épp nem, akkor is meggyőzhető vagyok :D

Nálunk mondjuk nem elhagyható a fogamzásgátló, mert a férjem nem tud egyszerűen gumival elélvezni (ez komoly, nem hiszti, 2 óra alatt se megy neki), és nekem se jó úgy. Spiráltól én nagyon ódzkodom, szóval innentől kezdve ha nem akarok véletlen terhességet, marad a bogyó.

Nálunk teljesen fennmaradt a szexuális érdeklődés egymás felé, 8 éve vagyunk együtt, egy gyerek is van, ő 3 éves lesz. Amikor ő megszületett, az első időkben ritka volt a szex, akkor kicsit meg is voltam ijedve, hogy vajon lesz-e olyan, mint régen, de lett. Most dolgozunk a második gyereken, már nem parázunk.


Amúgy szerintem itt is a kommunikáció a kulcs, mint a kapcsolat többi részében. A szex ugyanis attól lesz jó, ha elmondod, neked mi jó, hogy szereted stb., így a másik is tudja, hogyan okozzon örömet. Ha a szex jó, akkor nem lesz ritka, hiszen akkor nyilván akarod csinálni :)

2018. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bárcsak olyan egyszerű lenne elhagyni a fogamzásgátlót.

Nekem az orvosok csak ezt írják fel endometriózisra. Nem küldenek műtétre, semmi egyéb, csak a bogyó. Ha azt nem szedném, minden hónapban ájuldozhatnék meg összehányhatnék mindent a fájdalomtól.

Hogy ettől van-e libidócsökkenés vagy attól, hogy amúgy sem olyan jó a kapcsolatunk, nem tudom. De mindesetre nekem drasztikusan csökkent a szex iránti vágyam, bármi mást szívesebben csinálnék helyette, pedig régen elég fehérmájú voltam.

2018. márc. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom, hogy a korom előrehaladtával egyre jobb a szex.Jobban is kívánom.Igaz még csak 3 éve vagyok a párommal.

Bogyót sose szedtem.

40N

2018. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

2.hsz-szal ellentétben én évek óta szedem a fogamzásgálót, egyáltalán nem csökkent a libidóm, és mivel sokat szexelünk, van, hogy éjjel a sötétben is, ezerszer praktikusabb, mint mindig megállni az óvszer miatt, ellenőrizni, hogy ugye nem szakadt ki, izgulni, hogy jaj nehogy olyan kézzel, amivel fogtam neki utána a puncimhoz nyúljak és minden hónapban izgulni, hogy ugye meg jön-e a menzeszem, nem történt-e nagy számok alapján valami baleset az óvszerrel.

Játékokat szoktunk használni, bár elég ritkán, a szexi ruhákkal próbálkoztam az elején, de a párom mondta, hogy ő mindent csak le akar rólam venni, szóval neki ez nem kell :)

2018. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!