Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti a párotok lakásában maradná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotok lakásában maradnátok, vagy lépnétek?

Figyelt kérdés

Kb 2éve lakok a barátnőmmel és a szüleivel. Az anyja az elején normális volt velem, de kb az utóbbi másfél évben úgy érzem itt magam mintha terrorban lennék tartva. Gyűlől engem és ezt ki is mutatja. Ha rám néz fintorog, ha kimegyek enni akkor ő egyből kimegy a konyhából és 10 percenként néz be, hogy ott vagyok-e még. Ha látja hogy nem vagyok ott vissza megy. Mindketten dohányzunk, ha kijön és látja hogy énis kint vagyok visszamegy a házba és rám bas**a az ajtót. Áll az ajtó előtt és ha be mentem utána megy ki. Mindig besegítek a házimunkába hogy ne legyen baj ebből is, de látom rajta hogy nem tetszik neki hogy nem a szobában rohadok, hanem ki mertem menni. Volt hogy ki akartam menni enni de azt mondta menjek innen. Ha a ruháimat mosom akkor az a baja hogy mindenhol az én ruháimat látja. Ha fürdeni merek akkor utána a fejemhez vágja hogy viszket a lábujja, lehet hogy gombás lett, biztos azért mert a fürdokádjukban furdok. Az utóbbi időben a munkahelyem fürdök, enni nem eszek náluk, csak ha a barátnőm hoz neken a szobába. Meguntam az állandó konfliktust. De a családom 4városnyira lakik. ha visszaköltözöm sose látnám szinte a baratnőmet.

Hozzáteszem semmi okot nem adtam rá hogy utáljon. Ha valamire megkér megcsinálom (kérni azt tud) a lányát szeretem, sose bántottam...



2018. márc. 23. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költöztök el kettesben a barátnőddel? A barátnődnek nem tűnik fel, hogy gáz van? Kérdezted már az anyósodat, mi baja veled?
2018. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Alapbol oda sem koltoztem volna...
2018. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőm még nem dolgozik.
2018. márc. 23. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Kikopott ugyan ez volt velem is. De pont ugyan ez. 😱
2018. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az anyósnak nincs párja akire fintoroghatna?
2018. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én lelépnék onnan. Ahol nem látnak szívesen, ott nem maradok.

Jön nő másik. De így nem lehet élni évekig.

2018. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4es. Mit tettél?
2018. márc. 23. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Költözz haza, barátnöd keressen munkát addig kibírjátok külön azt a kis időt. Mondjuk nekem az fura,hogy ő nem veszi èszre az anja viselkedèsèt....
2018. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő is látja, mindenki látja.. De nem lehet vele beszélni. Ha beszélek vele 1-2 napig vissza vesz. Utána a regi kerekvagas
2018. márc. 23. 21:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Neked semmi tartásod nincs?! Miért vagy olyan helyen, ahonnan látványosan ki akarnak utálni? Te nem vagy 100-as... Költözz el onnan, akár haza, vagy ha megtehetitek, akkor közösen a barátnőddel egy albérletbe, de ennek semmi értelme. Viszket a lábujja tőled?! Ez már a megalázás netovábbja. Nézd, ha 4 városnyi távolság szétszed titeket, akkor nem ért sokat ez a kapcsolat. Bár, elnézve, hogy 1,5 éve szenvedsz és a barátnőd nem segít a helyzeten, így sem sokkal jobbak a kilátásaid.
2018. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!