Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti a párotok lakásában maradná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotok lakásában maradnátok, vagy lépnétek?

Figyelt kérdés

Kb 2éve lakok a barátnőmmel és a szüleivel. Az anyja az elején normális volt velem, de kb az utóbbi másfél évben úgy érzem itt magam mintha terrorban lennék tartva. Gyűlől engem és ezt ki is mutatja. Ha rám néz fintorog, ha kimegyek enni akkor ő egyből kimegy a konyhából és 10 percenként néz be, hogy ott vagyok-e még. Ha látja hogy nem vagyok ott vissza megy. Mindketten dohányzunk, ha kijön és látja hogy énis kint vagyok visszamegy a házba és rám bas**a az ajtót. Áll az ajtó előtt és ha be mentem utána megy ki. Mindig besegítek a házimunkába hogy ne legyen baj ebből is, de látom rajta hogy nem tetszik neki hogy nem a szobában rohadok, hanem ki mertem menni. Volt hogy ki akartam menni enni de azt mondta menjek innen. Ha a ruháimat mosom akkor az a baja hogy mindenhol az én ruháimat látja. Ha fürdeni merek akkor utána a fejemhez vágja hogy viszket a lábujja, lehet hogy gombás lett, biztos azért mert a fürdokádjukban furdok. Az utóbbi időben a munkahelyem fürdök, enni nem eszek náluk, csak ha a barátnőm hoz neken a szobába. Meguntam az állandó konfliktust. De a családom 4városnyira lakik. ha visszaköltözöm sose látnám szinte a baratnőmet.

Hozzáteszem semmi okot nem adtam rá hogy utáljon. Ha valamire megkér megcsinálom (kérni azt tud) a lányát szeretem, sose bántottam...



2018. márc. 23. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt màs lehetőség nincs, csak a költözés. Vagy egyedül mész vagy a csajoddal.


NA ezért nem mindegy hogy egy légtérbe költözik- e az ember a pàrjàval együtt csalàddal ,vagy belül teljesen elvàlasztott lakrészetek van.


Sosem költöznék ilyen formàban össze a pàrommal, még a sajàt csalàdommal se.

Mi velük egy épületben élünk de nincs közös tér, teljesen el van vàlasztva belül a 2 hàzrész. Így problémànk sincs, hogy nem élünk egymàs nyakàn.


A ti esetetekben nincs màs út csak ha költözöl. Èn se akarnék folyton màsokat kerülgetni az otthonomban.

2018. márc. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
el kell költözni mihamarabb...saját tapasztaltból mondom. Anyám viselkedett így a párommal és majdnem a kapcsolatunk rovására ment. Elköltöztünk úgy, hogy a kevés összespórolt pénzünkből és némi hitelből vettünk egy "putrit", de itt nem dirigál nekünk senki. Ha fontosak vagytok egymásnak, akkor szerény körülmények között is boldogok lesztek. Igaz áldozatokkal, nélkülözéssel jár az elején, de ha szeretitek egymást akkor nem csak jóban, hanem rosszban is.
2018. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdés nem jó:

"Ti a párotok lakásában maradnátok, vagy lépnétek?"

Nem a párod lakása, hanem az anyjáé (vagy szüleié.)

2018. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Két évből másfél ilyen.... én nem vállalnám
2018. márc. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor kellene felnőtteset játszani, ha minden körülmény adott a kisasszony számára is.
2018. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!