Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok, hogy telik egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, hogy telik egy átlagos hétköznap estétek?

Figyelt kérdés
Elsősorban normál, 8 órás munkarendben dolgozó, fiatal, gyermektelen házaspárok vagy együtt élők válaszára lennék kíváncsi.

2018. ápr. 6. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha aznap nincs programom, akár előre megbeszélt, akár spontán munka után beülés (ami kb hetente 1x van hétköznap), akkor 6 körül szoktam hazaérni, ő általában 7 körül (persze ha neki sincs aznap semmi egyéb programja). Általában ilyenkor összedobok valami gyors vacsit, eszünk, ő elmosogat én egy picit pakolászok (hétköznap nem szoktam 15 percnél többet takarításra szánni, kicsi a lakás, könnyű rendben tartani). Utána változó, kb. heti egyszer hétköznap is elmegyünk valahová (pl. színház, mozi, pub, kiállítás, koncert), a többi napon otthon csinálunk valamit, vagy együtt (filmet/sorozatot nézünk, xboxozunk, beszélgetünk, kártyázunk), vagy külön (tanulás, olvasás, hobbik). Emellett én heti 2x hétköznap munka után edzeni megyek, ilyenkor persze később is érek haza. Legtöbbször spontának a programok, amihez épp kedvünk van. Vannak olyan napok, amikor inkább mindenki a saját kis dolgaival foglalkozik, ami szerintem tök jó, de legtöbbször minden nap beiktatunk valami közöset is, még ha csak 1 órára is.
2018. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom éjszakás műszakban van, én 6-7 órát vagyok oda hétköznaponként (ez még csak szakmai gyakorlat), de délutánonként mindig tudunk találkozni, ha épp éjszakás, akkor csak 1-2 órára, de az is valami.

Ilyenkor szexelünk, főzünk, eszünk, utána mosogatás, fürdés, ő szokott még játszani kicsit a gépen, én rajzolni szeretek, esténként pedig mindig filmezni szoktunk vagy beszélgetni, pihenni.

Időnként sétálni is elmegyünk, vagy bevásárolni, vagy kirándulni, de azt inkább hétvégén.

2018. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, rosszul írtam, 12 órás műszakban van.
2018. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

1. hazaérek 2-re, megfőzök, sütök (én 50%-ban dolgozom)

2. ő hazaér 17:30 körül

3. vacsi

4. ő picit játszik, én olvasok, vagy ha kedvünk van, akkor leteperjük egymást, és balszunk :D, aztná este megnézünk egy filmet - ez a 95%


Néha meló után nem hazajön, hanem kisétálunk a tópartra, vagy beülünk egy ösrre.

2018. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A téli esték unalmasan.

Munka után hazajövünk. Én hazaérek kb. fél 5-re, ő fél 6-ra. Eszünk valamit (általában hideget), ha van kedvem összedobok valami gyors meleg kaját.

Aztán vagy bebújunk a takaró alá és nézzük a tv-t, filmezünk, vagy elmegyünk moziba, vagy mindenki csinálja azt, amihez éppen kedve van, amivel foglalkozni szeretne.


Ha a nyári estékről beszélünk, akkor általában miután hazaérünk kiülünk az erkélyre. Ott fogyasztjuk el a vacsoránkat, néha megiszunk egy üveg bort mellé és csak beszélgetünk a levegőn, amíg ránk nem esteledik.

Vagy elmegyünk bicajozni egy órácskára valahova a környékre, sétálni, kiülni egy vízparti vendéglátó helyre, stb. Nagyon szeretünk a jó levegőn lenni, ha szép idő van.


Olykor persze külön programjaink vannak barátok, barátnőkkel, avagy néha muszáj mosni, főzni, takarítani is.

2018. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szexelünk
2018. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fél 6 körül érünk haza. Leülünk kávézni olyan másfél-két órára, közben beszélgetünk. Utána mindketten kicsit elvagyunk a saját dolgainkkal (ő x-boxozni szeret, én olvasni, gépezni, kötni).Vacsora után még társasjátékozunk és nézünk egy-két rövid sorozatot. Utána szeretkezünk, majd alszunk.


Havonta egyszer-kétszer a városban is találkozunk, randizunk. Kb. ugyanennyiszer a barátainkkal is találkozunk.

2018. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk. Nem minden nap,de kert fűnyîrás,udvar takarìtás,ház karbantartása elviszi az időt. Persze járunk moziba étterembe sétálni barátokkal el.De nem igazán vagyok az az éjszakázós. Mosni is szoktunk kertben lehet teregetni,kutyával is kell foglalkozni. Kisbevásárolni..m
2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Munkából hazaérve tusolok, mesélünk a napunkról főzés közben, aztán közös vacsizás, közben sorozatot vagy youtube videót nézünk és beszélgetünk. Utána kicsi pihi, internetezés, olvasás. Utána elmegyünk futni, ha jó idő van, vagy én jógázok a nappaliban. Este néha meccsnézés egy sörrel. Kb 11 körül fekszünk, elalvás előtt átlag 2 naponta szexelünk.

Van hogy hazafelé menet találkozunk, elmegyünk sétálni, vagy vásárolni vagy vacsizni vhol.

2018. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Az asszonynak tökmindegy, csak nehogy legyen szex. Ki nem állhatja. Szóval ő otthon van, én meg azt mondom hogy melózni megyek, de két szinttel feljebb van egy magányos nő, így egymást boldogítjuk. Aztán 9-felé hazamegyek és alszunk.
2018. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!