Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen egy ideális párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy ideális párkapcsolat? Honnan tudhatom h én olyanban élek-e?

Figyelt kérdés

Vannak apróbb hülye ségeink de mindig megoldjuk...viszont nagyon ellentétes a stílusunk, életmódunk, viszont személyiséget tekintve is hasonlóak vagyunk...honnan tudhatom h működik hosszú távon is a dolog? Mikor lehet az ember biztos a másikban? Olyan sok minden ellentétes a szokásainkban h félek nem fog működni szerelem ide vagy oda...

25N


2018. ápr. 20. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, te hogy vagy vele, de én a hasonló a hasonlót vonzza híve vagyok. Eddigi kapcsolataimban is ez igazolódott be. Nálam pl. már az is nagyon fontos, hogy hasonló zenéket, filmeket szeressünk, közelítőleg gondolkodjunk a világ dolgairól, a hozzáállásunk is közelítsen egymáshoz pl. emberi kapcsolatokat, párkapcsolatot illetően, a nagyobb céljaink, terveink, álmaink is egy irányba tartsanak. Elárulok valamit: sosem lehetsz biztos a másikban. Csakis magadban. Ellentétes szokások? Személy szerint megint egy olyan terület, ahol fontos az, hogy közelítsenek a szokásaink, de minimum az, hogy ne idegesítse egyikünk a másikat e téren sem.
2018. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen egy ideális párkapcsolat, ez mindenkinek más. De onnan tudhatod, hogy a tiéd az, vagy hogy működni fog, hogy egyszerűen jól érzed magad benne. Ha stresszelsz a kapcsolatban, rosszul érzed magad, negatív érzések és gondolatok kavarognak benned elég sűrűn, akkor az nem ideális számodra. De ez csak az én véleményem.
2018. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a párom miatt vannak negatív érzéseim...a családom folyton rávilágít a különbségekre és félek h igazuk van/lesz, annak ellenére h én boldog vagyok...:(
2018. ápr. 20. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha teljes mértékben magadat adhatod benne, nem kell feszengened, nincs titkolózás, ha a párod mellett mindig kellemes melegséget érzel szívtájékon, pillangók repkednek tőle a gyomrodban. Ne mások mondják meg, mennyire ideális vagy sem: neked kell érezned, mennyire kielégítő a számodra.
2018. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Érzed és kész. Nekünk mondhatott akármit a családunk mi tudtuk, hogy nekünk a másik kell. Azóta a férjem:)


26/N

2018. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem mondtak semmit a szüleim. Max utólag, hogy titkon remélték, hogy érzem én is, hogy nem ő a nagy ő.

Nem mások véleménye számít és nem is szabad belemenni az ilyen játékokba.

Szeretitek egymást, jól megvagytok, minden kapcsolatban vannak hullám völgyek... Miért próbálsz hibát keresni abban, ami jól működik? Az élet titeket igazol, vagy majd idővel rájöttök, ha mégsem.

2018. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!