Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összebújva akarok aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összebújva akarok aludni a barátommal de ő mindig hason alszik és megsem ölel olyan rossz érzés így aludni h lefekszünk és ő elfordul. Mit csináljak elmondjam neki h engem ez zavar? 23l

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 20:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

Bárcsak nekem lenne ez a kérdés olyan borzasztóan nagy probléma.Irigyellek 23L


I am F35 :D

2018. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ment rá erre kapcsolatom. Illetve nem pont erre, hanem a különbözö intimitás igényre.


Az exem nem tudott úgy aludni, ha hozzáérek.


Képzelhetitek milyen jó volt este megjönni fáradtan, bebújni az ágyba, mikor ő már fekszik, és elhúzódott mindig, hogy késő van, aludjunk.


Vagy, ha ö bújt be később, nem volt ölelkezés. Nekem erre igényem van, utáltam a hátát bámulni.


Aztán jött az, hogy ne fogjam meg a kezét az utcán, mert zavarja, hogy lassabban megyek meg amúgyis. Meg ne érjek hozzá tömegközlekedésen(simogattam a térdét).


Közben ha rajött 2 percig bújt, imádott, szexnél is, de napi kb 15 percet érhettem csak hozzá.


Utáltam, nem bírtam felfogni miért nem akar a közelemben lenni, ha szeret. Aztán olvastam a szeretetnyelvekről.


Az igényeknek passzolniuk kell. Te tudod, hogy le tudsz e adni ebből.. én két évig bírtam, teljesen felőrölt a folyamatos elutasítás és a minimális intimitás, nekem erre szükségem van, hogy tudjam, hogy szeretnek. Nem elég, ha mondja, éreztesse is, és én is hadd fejezhessem már ki, ha szeretem a másikat.


Így gagyin hangzik, hogy "a barátom nem ölel át alvásnál", de átélni minden egyes nap, hogy hátat fordít neked a párod és azt mondja ne érj hozzám, mert zavarsz, az teljesem felörli az embert.

2018. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

Már megint rá kell jönnöm, hogy velem valami nincs rendben, mindig ez van ha gyakorizok 😅

Egyszerűen nem tudok úgy elaludni, hogy összeér a testünk. Nem tudok rendesen levegőt venni, mert a másik elszívja előlem, a vállam, a nyakam megfájdul, zsibbad, egy pózban nem is lehet jót pihenni.

Van olyan férfi, aki szakítana ezért? Szerintem nincs, ez is ilyen női hülyeség (Egyébként én is az vagyok), éjjel aludni kell vagy szexelni. Nem romantikázni...

2018. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
7%

Összebújva a plüssmacival kell aludni.

Fogadd el, hogy a férfiak ilyenek. Én is. A barátod is. Meg mindegyik fütyis. Puszi után alvás van hason, meg horkolás. Reggel indulhat újra a popsimarkolászás meg a nyakpuszi, de az éjszaka a regenerálódásról szól. Ölelkezve meg nem lehet aludni. Ettől még szeret.

2018. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

23-as: na, végre egy Nő! :D


Látom, le lettem szavazva. Nme értem a miértjét, nem is firtatnám, elég régóta vagyok az oldalon. Továbbra is gyerekesnek tartom ezt a hozzáállást, amit a kérdező képvisel.

2018. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%
Akkor elárulom hogy nia legtöbbször úgy alszunk el párommal, hogy hátat fordìtunk egymásnak, de szorosan egymáshoz ér a hátunk, hihetetlenül jó érzés és közben nem zavarjuk a másikat, az alvásban.
2018. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi exemmel úgy aludtunk el anno, hogy megkértem,hogy elalvás előtt hadd bujjak hozzá pár percre. Úgy voltunk egy darabig, aztán mindenki a saját pozaban kényelmesen elaludt.
2018. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%

mondd meg neki, hogy legalább pár pecre bújjatok össze.


Ezért NEM kell szakítani :D

2018. ápr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mai 20as nok tobbsege meg mindig kislany, de sok 30as no is.
2018. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
66%

60éves férfi vagyok! Az érintés fontos számomra is! A szex nekem nem este 10-kor kezdődik, és 10:15-kor véget ér, hanem egész napomban kedveskedem, huncutkodom a partnerrel, és az esti lefekvés után ha van szex, akkor az után, ha nincs, akkor ahelyett, egy kis összebújás kell. A kezem minden éjjel megkeresi a másikat az ágyban, összebújunk, összetoljuk a fenekünket, és ha valamelyik pózban már nem megy tovább maradni fordulunk. De nem el egymástól, hanem a kényelmesebb helyzetbe! A Kedves Kérdezőnem nem az a baja, hogy elfordul a párja, ha elalszik, mert azt már úgysem tudja, hanem az hogy nincs intimitás egész nap! (Csak a 2 perces "dugás" alatt!)

F -60

2018. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!