Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátnőm diétázik, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm diétázik, akkor úgy illik, hogy én se zabáljak össze-vissza? Ne egyek pizzát (ami a kedvence) ha ő csak salátát eszik vacsorára? Másoknál ez hogy megy?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyél nyugodtan pizzát. A barátnőd diétázik nem te.
2018. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Mivel nagyon imadom a salatat ennek en is vele egyutt :)

Ehetsz pizzat te is, de ugy hogy ne tudjon rola. Egyebkent szep lesz az hogy o le fogy te meg meghizol :D

2018. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
O dietazik, nem te.
2018. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Nincs illik. Én sokat diétáztam, volt, hogy csak shake-et ittam, és nem zavart, ha mások ettek.


Szerintem nem lenne fair, ha elvárná, hogy ne edd azt, amit akarsz.

2018. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

nem várja el. igazából még szóvá sem tette soha, csak azt, h mennyire enne pizzát, de nem ehet.

kicsit bűntudatom van ilyenkor.

elhízni nem fogok. nem úgy kell elképzelni h nonstop szemétkaját zabálok :D de hetente 1-2x azért előfordul... lemozgom meg minden. lenne hova leadni néhány kilót de nem létkérdés.

a helyzet amúgy a szokásos, nekem ő tökéletes így ő viszont szeretne tökéletesen kinézni a ruháiban.. plusz szeretne sokkal egészségtudatosabban élni. (ami amúgy rám is rám férne) és ez a táplálkozásban is benne van. nem ész nélkül fogyózik hanem ki van számolva a kaja, meg mozog is mellé. de bármennyire hangoztatja h az ő kajái is finomak majd kiesik a szeme ha vmi jókis "egészségtelen" kaját eszem :D

2018. ápr. 28. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

A párom szokott diétázni. Én, azt eszek mellette amit én akarok, soha nem volt belőle gond. Sőt, el is készíti nekem.

Az ő döntése a diéta, az ő akaratereje a kérdés.

2018. ápr. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Én is így csináltam mindig a diétáimat, de jólesett volna ha támogat ebben is a férjem (nem azt vártam volna el, hogy diétázzon bár rá is ráfért volna, de legalább ne rendeljen már pizzát ha én nem ehetek, mert azt imádom). Szóval ha jó pontot akarsz nála, és van is egy kis felesleged, besegíthetsz azzal hogy te is egészséges kajákat eszel, legföljebb te nem számolgatsz vadul.


Amúgy veled nincs baj, mert nem te várod el ad diétát, de vannak itt érdekes válaszok. Ha egy nő meghízik az igénytelen, de nyugodtan zabálná valaki a pizzát túlsúllyal amíg a barátnője diétázik (és elárulom, ha hízékony típus akkor ez egy életre szól, tehát az ilyen "akaraterő" dolog azért vicces) és eszébe sem jutna azzal támogatni hogy nem előtte zabál ilyeneket. Áh, na mindegy. Amúgy vele beszéld meg.

2018. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Amikor diétázok én nem szoktam elvárni a páromtól,hogy más kaját egyen Ő is. Viszont ha mondjuk pizzát rendel és én is szivesen ennék akkor


a: énis eszek egy szeletet,mert annyitól nem lesz semmi bajom,többet ártok ha megkívánom,de hagyom magam sóvárogni


b: bemegyek a szobába amíg Ő eszik,így nincs kísértés,és nem nézem ki a szájából se a falatot.

2018. ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván nem várja el tőled, de azért biztosan jól esne neki, ha nem az orra előtt zabálnál pizzát.

Főzzetek közösen, sok egészséges ételt lehet csinálni, amit mindketten meg tudtok enni! Maximum ő kisebb adagokat.

2018. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Én mindkét oldalon álltam már: Volt egy nagyon diétás időszakom, de körülöttem simán ettek, és nem jelentett lelki problémát nekem. Otthon sem, munkahelyen sem, ha étterembe mentünk, akkor sem zavart, hogy én salátán éltem, ők pedig mindenféle finomságon. Szerintem ez belső döntés, ha a barátnőd komolyan akarja a diétát, őt sem fogja zavarni, mert az eredmény, a jó alak ellensúlyozza a pizza nem evést.

Voltam a másik oldalon is, a környezetemben hozzám nagyon közel álló ember diétázott. Részben alak, részben egészségügyi dolog miatt. Ez a része sokkal nehezebb volt, egyszerűen nem volt pofám előtte enni a finom ételeket.

Így azt mondom utólag, hogy sokkal nehezebb a dolga a nem diétázónak ebben a helyzetben.

2018. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!