Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátnőm diétázik, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm diétázik, akkor úgy illik, hogy én se zabáljak össze-vissza? Ne egyek pizzát (ami a kedvence) ha ő csak salátát eszik vacsorára? Másoknál ez hogy megy?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 23:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk inkább én főzök, ha rájön az a diéta dolog, akkor a szerint főzök.

Nekem meg kb mindegy mit eszek.

2018. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36%

ha a barátomnak szorulása van, én se szarjak, pedig kell?


ha a barátom nem tud jól angolul, és nem is akar megtanulni, én se szólaljak meg angolul, holott C2 szinten beszélem?


ha a barátom szereti a húst, zabáljam én is, holott kamaszkorom óta vega vagyok?


érted, mit akarok mondani?


azért, mert az ember párkapcsolatban él, nem adja fel jó esetben önmagát, a saját preferenciáit, életmódját, habitusát.


azért, mert a nőd diétázik, neked nem kell, mert ez az ő diétája, az ő teste, a határokat ne mosd össze.


egyél, amit akarsz.


ilyen áldozítokat senki nem várhat el, és ha te azt gondolod, hogy vissza kell fognod a fogysztásodat, akkor máris megkezdődött, hogy alámész a párodnak, és patológiás módon akarsz neki megfelelni.


az ő diétája az ő felelőssége és döntése.

2018. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs illik. A pàrja vagy, nem az alatvalója vagy, hogy ezt szabad azt meg nem mert ő sem csinàlja. Az ő diétàja az ő dolga ès pont. Ha te úgy döntesz hogy diétàznod kell, majd megteszed.

Én diétàzom, kb egész életemben erre vagyok kàrhoztatva mert nagyon durvàn hajlamos vagyok a hízàsra, ellenben a fogyàs keservesen lassan megy. A férjem is hízékony de nem olyan durvàn mint én, neki elég a mozgàs hogy ne szaladjon el a ló , nekem sajnos nem. Külön főzök mindkettőnkre. Diétàs kajàt magamnak, simàt neki.

2018. ápr. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az az akaraterő, ha van itthon csoki, és a párom megeheti, mert nem nézem ki a szájából, mint egy kutya. Nekem sokkal jobb, ha nem szenved mindenki miattam. Én meg vagyok annyira erős, hogy nem kell elvonulnom, ha valaki a kedvenc kajámat eszi előttem.
2018. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsók: ez abban az esetben igaz, ha a nő saját elhatározásából fogyózik és a társa ezt nem várja el tőle. A kérdező is ilyen, így a részéről kedves figyelmesség ha ilyen módon támogatja a barátnőjét. Ez szuper. De ha a párod figyelmeztet hogy elhíztál, nem tetszel így neki, tessék diétázni, akkor viszont bunkóság. Miért? Mert akkor a foyókúrázó részéről ez külső motiváció, nem belső így sokkal nehezebb akaraterőt gyakorolni.
2018. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyél, amt akarsz, a ő salátázik, egészségére.


Én sem eszem este nehéz kaját, de pont nem érdekel, ha a párom gyrost kajál.


29n

2018. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Motiváció saját elhatározásból sincs mindig. A motiváció lehet szerdán, hogy én leszek Giselle, de délutánra már el is tűnhet. Olyan ez, mint a kedv. Hogy mihez van kedved, azt sem tudod befolyásolni.


Abban egyetértek, hogy ha a pasi parancsolta meg, hogy diétázzon, akkor ő se zabáljon, de a kérdésben ez nincs benne.

2018. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!