Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Buta gyerekes ötlet volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta gyerekes ötlet volt? Vagy sem? Még azóta sem írt mondot semmit ezzel kapcsolatban 🙁

Figyelt kérdés
Szerintetek az mennyire gáz ha a barátnőm munkahelyén a parkolóba tettem a szélvédőre egy szerelmes levelet.32 éves nő. Én addig félre mentem egy parkolót és távolból néztem. El olvasta és be baszta a kesztyű tartó a. Utána még váratlanul oda mentem hozzá és oda adtam neki a kedvenc csokiját (virágot nem szereti). Semmi meglepődést nem láttam rajta! 🙁 ez gyerekes cselekedet volt? 25F

#szerelem #kudarc #váratlan meglepetés
2018. ápr. 30. 15:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de lehet ő nem szerelmes beléd.
2018. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Állj odébb haver, ez a nő les..r téged :D
2018. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

Látom, neked sem volt még a kezedben egy Richard Dawkins könyv sem, ahonnan tanultál volna valami értelmes dolgot is.


Sebaj, még nem késtél le róla...

2018. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Miről szól a könyv egész pontosan?
2018. ápr. 30. 15:25
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
#3 “Te vakarod a hátam, én meg lovagolok a tiéden.” :D
2018. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%

Tudományos-ismeretterjesztő művekről van szó.


Azért írtam, mert Dawkins gondolkodni tanítja az embereket - függetlenül attól, hogy az olvasók egyetértenek-e vele mindenben vagy sem - így, ha ilyeneket olvastál volna, talán nem tettél volna ilyet.

2018. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
És mi volt az arcán? Öröm, undor, düh? Azért ez sokat elárulna.
2018. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Kb mint amikor sétál valaki az utcán egyedül.. sem egy mosoly sem egy elhúzott száj semmi.. poker arc
2018. ápr. 30. 15:32
 9/40 anonim ***** válasza:
23%
Elég buta és gyerekes dolog szerelemes leveleket írni. Ez utoljára ált. isiben volt menő.
2018. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
Ezen kívül a semmiből szerelmi vallomással lerohanni valakit szintén inkább elriasztó, mint vonzó.
2018. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!