Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan megfulladok a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megfulladok a párkapcsolatomban. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt élek a barátnőmmel. Szeret engem, hűséges és kedves, mégis boldogtalannak érzem magam vele. Nem képes élvezni semmi apróságot az életben, nincsenek barátai, barátnői, nem akar soha emberek közé menni, se öncélúan élvezni a szabadidőt. A közös programjaink legtöbbször kimerülnek a TV nézésben vagy a lakásban való unatkozásban. Azt érzem, hogy neki jó így, de nekem ez kevés. Neki ezt jelenti a teljes élet, számomra ez üresben öregedés, értelmetlen vegetáció. Mással is van ez? Ti ilyen helyzetben szakítanátok?

2018. jún. 12. 12:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Velem is volt már hasonló és szakítás lett a vége. Próbáld megbeszélni vele. Ha ezek után sem lesz változás akkor csak a szakítást javaslom.
2018. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
ha meguntad, küld át hozzám! nem érdekel ha mindig otthon van, elszórakozok én vele! hány éves a leányzó?
2018. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mint én. Jobban jársz, ha pörgős nőt keresel. Engem sem lehet megváltoztatni, mert így érzem magam jól.
2018. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én szakitanék ha nem érezném magam jól
2018. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha évek óta együtt vagytok vajh honnan most-e hirtelen felismerés?Eddig miért volt jó?Ha eddig sem volt,hogyan lehettek együtt évek óta?

Ezeken a dolgokon elgondolkodnék a helyedben.

2018. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Bence_ ***** válasza:
67%

Tök mások vagytok.

Végre észbe kaptál.

Neki így neked meg más a jó.

Mosolyogva kívánj neki boldog életet aztán balra el.

2018. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én férjem is ezért lett depis, mert valahol boldogtalan volt és emiatt csinált egy nagy hülyeséget, de megosztotta ezt velem? neeem csak panaszkodott utólag, hogy így boldogtalan volt. Helyedben előbb beszélgetnék erről aztán szakítanék, ha nincs változás.
2018. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#5: Mindig érzetem ezt, de gondoltam, majd javulni fog. Talán kicsit javult is, de még így is takaréklágon égek. És ahogy telnek a hetek, hónapok, gyakran elgondolkodom, hogy megéri-e áttespedni az életem legszebb éveit egy olyan nővel, akinek semmi reális célja nincs az életben. Nem tud felszabadultan élvezni semmit, csak kesereg, amiért nem történik semmi, de igazából nem is akarja, hogy történjen bármi.


Aki az egész világot csak egy rakás problémának látja, az sosem fog megérteni egy olyat, aki mindenben talál valami érdekeset, szépet, szórakoztatót.

2018. jún. 12. 13:31
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem egy irányba mutatnak a "vektoraitok". Első körben mindenképpen próbálj változtatni ezen, beszélj vel, próbáld kimozdítani ebből. Ha ez nem megy, akkor a kapcsolat sem fog sokáig működni...
2018. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Addig hagyd ott, amíg fiatalok vagytok.
2018. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!