Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a párkapcsolatomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a párkapcsolatomban elvagyok hanyagolva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annak aki szeretné kifejthetem privátban.
2018. jan. 14. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj, szívesen segítek :) L
2018. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Irj :)

29N

2018. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2018. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is irj nyugodtan:) 21N
2018. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak hogy a másik oldalról is legyen valaki...

Ha gondolod, nekem is leírhatod!

45+Ffi

2018. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz 29/N
2018. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki lenne oly kedves és vissza is írna?
2018. jan. 14. 15:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Le is írhatod priviben, legkésőbb holnap estig tudok is válaszolni rá. Ha mégsem írnád le, akkor elé állsz s finoman közlöd vele, kicsit több törődésre vágy.

De ne támadó hangnemben. Szépen finoman felvezeted neki. Mikor kettesben vagytok s meghitt a hangulat kettőtök között, finoman a fülébe súgod, szeretnél még több ilyet.

Ha ebből nem veszi a lapot, akkor hagyd ott. Keress olyat, aki jobban figyel rád.


29/f

2018. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!