Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lassan megfulladok a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megfulladok a párkapcsolatomban. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Évek óta együtt élek a barátnőmmel. Szeret engem, hűséges és kedves, mégis boldogtalannak érzem magam vele. Nem képes élvezni semmi apróságot az életben, nincsenek barátai, barátnői, nem akar soha emberek közé menni, se öncélúan élvezni a szabadidőt. A közös programjaink legtöbbször kimerülnek a TV nézésben vagy a lakásban való unatkozásban. Azt érzem, hogy neki jó így, de nekem ez kevés. Neki ezt jelenti a teljes élet, számomra ez üresben öregedés, értelmetlen vegetáció. Mással is van ez? Ti ilyen helyzetben szakítanátok?

2018. jún. 12. 12:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

#19: Miért gondolod, hogy nem szeretem? És miért gondolod, hogy hazudok neki? Ha nem szeretném, nem lenne probléma, akkor egyszerűen elhagynám, ahogy az elég sokszor megesett már olyan nőkkel, akikhez nem tudtam elég közel kerülni érzelmileg. Nem félek attól, hogy egyedül maradok, ez a veszély sosem fenyegetett.


Bence_ jól mondta: meg akarom menteni vele a kapcsolatot, csak még nem tudom, hogy. Van sok nagyon szerethető tulajdonsága, megszerettem a lényét, a hangját, a természetét a negativizmusával együtt, és külsőre is vonzó, csak bizonyos területen nem tudom összehangolni a természetemet, életmódomat az övével.

2018. jún. 14. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!