Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan ahol a pasi felöltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ahol a pasi felöltözve (pizsamában vagy másban) alszik a női partnere pedig meztelenül (vagy maximum egy bugyiban)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 15:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
93%

Már miért ne lenne?

Én mindig pizsamában alszom, de volt már olyan barátnőm, aki csak meztelen.

32/F

2018. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%

Ha meleg van, akkor így szoktuk, mert én csak ruha nélkül tudom elviselni. A párom furcsállja, hogy bugyit se veszek, de csak hozzászokik :D

20l

2018. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
21%
#2 hát én hozzád tudnék szokni szerintem :D
2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. De ki a fa­szt érdekel? :D

Hol és miért fontos ez?

2018. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk pont fordítva van. Párom fázós, úgyhogy ősztől tavaszig mindig pizsamában alszik, én viszont mindig meztelenül. 27F
2018. júl. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Williamspear ***** válasza:
74%

Te most az vagy aki a pizsamában alszol vagy aki bugyiban? :Ő


Az a férfi aki nem tudja élvezni hogy a nő mellette meztelenül vagy egy bugyiban alszik inkább ássa el magát! :D

Nincs annál nagyobb öröm amikor hátulról rákiskiflizik az emberfia az édes meztelen női testre átöleli s kezébe veszi a finom cicijeit és így szundít el! (:pirul)

De azt hiszem ennek az intim kiskiflinek nagyon sok hölgy is örülne éjszakánként!

Az meg nem lehet túl kellemes számára ha a pizsamagombok nyomnak a hátába mintát... :(

2018. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel mert olvosva a statisztikákat plusz régi ismerősökkel beszélgetve általában a férfiak alsznak meztelenül,vagy csak egy boxerban.A napokban jött hozzánk egyik baratnőm aki azon panaszkodott hogy a férje állandóan pizsamázik,ő pedig meztelenül szeret aludni akkor is amikor nincs szex.Megkérdeztem néhány kolléganőmet és bizony nagy számban az jött ki hogy ők meztelenül vagy csak bugyiban alsznak,főleg nyáron,férjeik meg polókban,pizsamákban...stb.Persze volt néhány ahol mindketten meztelenül,meg ahol csak a férj meztelenül,de töbnyire a nők aludtak levetkőzve a férjeikhez képest.Magamban feltettem a kérdést,hogy megváltoztak a férfiak ilyen téren? És a nők?
2018. júl. 6. 11:19
 8/45 anonim ***** válasza:
90%

Nő vagyok és nem szeretek meztelenül aludni mert zavar kényelmetlenül érzem magam úgy

Boxer és pólóban alszom

Amikor volt “párom” ő is boxerben aludt

N

2018. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
80%

Szeretek meztelenül aludni, de nem tehetem meg, mert nagyon könnyen megfázik a derekam. Éjjel meg ugye nem veszem észre, csak reggelre, hogy nem bírok megmozdulni.

Párom nem szeret meztelenül aludni, pedig folyton melege van.


30N

2018. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudok meztelenül aludni

F

2018. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!