Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan ahol a pasi felöltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ahol a pasi felöltözve (pizsamában vagy másban) alszik a női partnere pedig meztelenül (vagy maximum egy bugyiban)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 15:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%
Van. A pasi fázósabb. Ennyi.
2018. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ez a helyzet. Én nyáron mindig meztelenül vagy egy bugyiban alszom, télen is maximum egy felsővel egészül ez ki. Párom viszont nem tud ruha nélkül aludni, így ő mindig felvesz valamit. Soha nem volt ebből konfliktusunk, sőt ő kifejezetten szereti, hogy nem kell sok mindent lehámozni rólam, ha épp akciózunk valamit vagy éppen a meztelen testemhez tud odasimulni, ha csak egy kis bújáshoz van kedve.
2018. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%

27 fok van a lakásban, de minden nélkül alszom, a takarót is csak átölelem. :D

F

2018. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk abszolút vegyes...


Ha szexelünk előtte, akkor én csak egy bugyiban, ő meztelenül.

Ha nem szexelünk ahogy kedvem van, póló bugyi nélül, bugyi póló nélkül, mindkettő nélkül vagy mindkettővel.

Ő is mikor hogy. Néha boxer, néha csupasz..:)

2018. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
94%

Csak a legbrutálisabb melegben alszom "csak boxerben", mert felfázom(?), közepes időben póló - térdgatya - zokni, hidegben hosszujjú, hosszúgatya, vastagzokni.


De én fázós vagyok, sajnos.


26/F

2018. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
75%

Nekem most van jóidő..., de polóban és pamut bugyiban alszom, kis fehér zokniban (mert bekenem a lábam...)


Férjem meztelen,semmi paplan.


De ha kell... - bármikor fél másodperc alatt le tudok vetkőzni...

2018. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
én rajtam van nadrág mert zavar ha nincs. barátnőm nyáron meztelenül alszik, télen meg full szörmés pizsama, zokni, stb.
2018. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
97%
Párom mindig meztelenül alszik, télen-nyáron. Én tavasztól őszig szintén meztelenül, ha épp megjön akkor bugyit szoktam venni a betét miatt, de pizsamát csak télen húzok. 22L
2019. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek pucéran, vagy maximum bugyiban aludni. Páromnak folyton fázik a válla, így ő pólóban, kisgatyában szokott. Nincs ebben semmi, sose csináltam ügyet ilyen piti dologból.

28/n

2019. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Én melegben bugyiban és pamutszoknyában alszom mert fázós a derekam, ha hideg van akkor pizsamában. A párom meg ha nem alszik el hamar, akkor felveszi az egész pizsamát sajnos, de általában szerencsére elalszik anélkül általában csak boxerben.
2019. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!