Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan ahol a pasi felöltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ahol a pasi felöltözve (pizsamában vagy másban) alszik a női partnere pedig meztelenül (vagy maximum egy bugyiban)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 5. 15:59
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
72%

A nyári hőségben, nem birom elviselni a hálóruhát sem, inkább csak egy bugyiban bújok ágyba. Viszont takaró az kell, mert védem a lábam, hogy meg ne harapja a mumus. Egyébként valamiért sokkal jobb érzés így meztelen ágyba bújni és mélyebben is alszom. De ha kicsit is hül az idő, akkor már nem meztelenkedem, nagyon fagyos vagyok.

Ha van párom, méginkább imádok meztelen aludni. Nekem mindegy, hogy ő meztelen alszik e vagy pizsamában.

2023. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Melegre futunk melltartoban alszok,a baratom boxerban.


Minek oltoznenk fel???

2023. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Melegként talán nem teljesen releváns, de én otthoni ruhában alszok és nyáron párom félmeztelenül. (Ősztől tavaszig ő is ruhában.) Őt ez kicsit zavarja, de - szó szerint - nem tudom levetkőzni magamról. Ez már maradandó berögzültség. Nyáron toronyventillátorral nagyon jól elvagyok. Illetve - nagyon kirívó esettől eltekintve - k.b. immunis vagyok a hőmérsékletre, de ez már nem ide tartozik.
2023. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Van az úgy, hogy fáradt vagyok, feleségem meg kívánós este, olyankor csak ő vetkőzik le egy ujjazós nyalásra, aztán ő meztelen én trikó+boxerben alszom… de ilyenkor reggel én jövök, egy jó kis reggeli cumival., van, hogy úgy ébreszt.
2023. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
pizsomában a nyomik alszanak.
ápr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!