Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem szeret sok pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret sok pasi összeköltözni?

Figyelt kérdés

igen, pasi vagyok, így írom ki a kérdést. Túl sokszor hallom, hogy panaszkodnak a nők, hogy a pasik nem akarnak összeköltözést sem.

És akkor most nem a 20 éves suhancokra gondolok, sem az egyéjszakást kedvelőknek. Tényleg olyan pasikra gondolok, akik amúgy komolyan gondolják, nem akarnak még félévente sem új nőket ágybavinni.

És megvallom, én sem rohannék közös lakásba valakivel, legalábbis egyből. Miért? Félek, hogy nem tudom szórakoztatni a lányt, hogy kiderül "unalmas" vagyok, hogy nem hódolhatok a magánéletemnek, hobbimnak, mert akkor le leszek írva.


2018. júl. 7. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én erre mondom, hogy szexkapcsolat. Annyira nem jó, hogy együtt éljek vele. A szexuális igényeimet viszont tökéletesen kielégíti és pont. Mikor jött az a nő, aki kell, két hónap múlva együtt laktunk, terveztünk.
2018. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nőként én is félek:

"Félek, hogy nem tudom szórakoztatni a lányt, hogy kiderül "unalmas" vagyok"


Ettől viszot nem félnék, sőt várnám, mert kiderül mennyire tudjuk tolerálni egymást és van-e közös jövőnk:

" nem hódolhatok a magánéletemnek, hobbimnak, mert akkor le leszek írva"

2018. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne a másikat szórakoztatni?
2018. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként sem adnám fel pikk-pakk az egyedül élést akárkiért. Van egy saját lakásom, amire 10 évig gyűjtöttem, nem túl nagy, egy családnak nem lenne elég, nekem elég, azért nem mindegy, ki az, aki miatt esetleg váltok.
2018. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem? Nyilván, mert sérültek, nem akarnak kiszolgáltatott helyzetbe kerülni, vagy már volt, hogy megégették magukat.

Így idős negyven éves fejjel azt mondom, ha nem vagytok állandóan egymás se..ében, nem is unjátok meg egymást hamar.

Attól még lehettek egy pár, hogy nem együtt laktok, de sokat vagytok együtt.

2018. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Én biztos nem költöznék össze senkivel ha még egyszer ez felmerülne, de nem merül.
2018. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Miért, nem szeret sok pasi összeköltözni?

Már eleve a kérdés nem igaz. Persze, vannak olyanok, akik nem akarnak összeköltözni. Ha az idősebb korosztályra gondolsz, akkor maximum az elváltakra jellemző és azokra, akikről fél perc alatt kiderül, hogy csak szexet akarnak. Inkább, csak a saját helyzeted vetítetted ki gyakori dologgá.

2018. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Én azért, mert nincs szükségem arra, hogy valaki megmondja nekem, mit és mikor csináljak. Márpedig az eddigi tapasztalataim alapján minden nőnél eljön az a pont, amikor elkezdi úgy érezni, a lakásban ő a főnök. Hát legyen, a sajátjában :)
2018. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is azon paraztam h uncsi lesz együtt lakni, meg h össze leszünk zárva. De nem, tök jó együtt lakni, csak meg kell tanulni a saját teredet kialakitani.
2018. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem mindenki akar komolyabb kapcsolatot. Ez nem is baj...akinek nem való, inkàbb ne is hitegesse a màsikat közös jövővel, maradjon a szexkapcsolatnàl, vagy jàrogatàsnàl. Azzal sincs baj, ha a felek mindketten ezt igénylik. A szüleimnek pl bevàlt. 10 év utàn elvàltak, mert apàm anyàm agyàra ment a dolgaival, nem tudtak együtt élni , viszont a szétköltözéssel megoldódott a probléma. Azóta is együtt vannak , konkrétan 36 éve:) Csak nekik az együttélés nem ment, így nem élnek együtt.


Èn speciel csak 24 évesen jutottam oda, hogy megtalàltam azt az egy férfit akivel szeretnék együtt élni, hogy ide- oda utazgatàs nélkül lâthassam, vele feküdjek, vele keljek... 25 voltam mikor összeköltöztünk, ő csak 22, szóval viszonylag fiatal, mégis ő hozta szóba, hogy szeretne màr együtt élni velem még anno a kapcsolatunk elején 24-21 évesen. Csak amikor erről beszéltünk, még a körülmények nem voltak adottak. 1 év kapcsolat utàn végre összeköltöztünk. Aztàn fél évre rà megvolt az esküvő is:)

Nekünk müködik az együtt lakàs.

Nem kell folyton egymàs segggében lógni, egyikünk sem cirkusz, hogy nonstop szórakoztassa a màsikat. Vannak közös dolgaink, de külön is vannak elfoglaltsàgaink, hobbink . Simàn tudunk ezekkel foglalkozni együttélés mellett is. Aki ezeket a pàrja mellett nem tudja megtenni, az egy piszok szar kapcsolatban van.. Pocsékul vàlasztott. Ennyi.32/N

2018. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!