Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a párok, akik együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok, akik együtt élnek (és még nincs gyerek), miket csinálnak hétvégente?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pihenünk

csinálunk vmit a lakáson

elmegyünk: enni, kirándulni, ide-oda

takarítunk

főzünk

akármit

2018. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Itthonról is végezhető munkánk van, szóval ő is szokott dolgozni, én is. Főzünk, takarítunk, elmegyünk bevásárolni, aztán este filmet nézünk, borozunk. Esetleg hazalátogatunk szülőkhöz.
2018. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
barátokat látogatunk, túrázunk, vidéki színház, kiállítás, látnivaló
2018. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hétvégén is tanulunk, dolgozunk. Ha van időnk egy kis kikapcsolódásra, akkor pl. elmegyünk kirándulni (pl. városnézés, strand, túra, állatkert stb. illetve családot is szoktuk látogatni) vagy helyben beülünk valahová enni-inni, elmegyünk moziba, sétálni vagy barátokkal találkozunk, szervezünk valami programot. Gyakran csak otthon pihizünk, olvasunk, filmezünk/sorozatozunk. Valamint nyilván vannak otthoni teendők is, házimunka, amit szintén el kell végezni.
2018. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjem időnként bevàllal szombati napokra plusz 3-4 óra melót alkalmanként egy tizesért. Ha ez nincs , azt csinàlunk amihez kedvünk- energiànk van. akkor vagy programozunk valamit kettesben, néha baràti körrel, ( rock koncert, biliárd, strand, bowling, korcsolya, vagy összeülünk jàtszani) vagy itthon maradunk, pihengetünk, kutyàzunk ( van 2 tündéri kutyunk) ,kàrtyàzunk, jàtszunk a gépen a kedvenc közös jàtékunkkal, tàrsasozunk, vagy mindenki csinàlja a maga dolgàt. Sorozatokat nézünk, olvasunk, főzök, addig lejàr a mosàs, és a férjem kiteregeti a cuccokat, elmegy vàsàrolni ha kell valami. A többi hàzimunkàval nem rontjuk el a hétvégét, azokat hétköznap aprànként heti vàltàsban megcsinàljuk munka utàn. Szinten tartva nem több napi max fél- esetleg 1 órànàl. Nekünk ez így jó, nem tervezünk gyeteket.
2018. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
***jav : gyereket
2018. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább gyereket.
2018. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Dugunk mint a nyulak :D A szünetekben meg filmnézés kirándulás, haverokkal bulizás,sportolás , wellnesz fitnesz lockness :D
2018. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Az elettarsam ujabban a heti 5 nap 10 oras munkaideje melle bevallalja a szombatokat/vasarnapokat. Most a szombat volt szabad neki. ( En kotetlen munkaidoben dolgozom,sokkal tobbet keresek nala sajat ceggel. Nem tart el.)

En elmentem bulizni este. O addig aludt. Delben felebred es elment a piacra.( Penteken en mar voltam piacon es nemhiaba mondtam,nem kert semmit. ) Utana fozott orakig es osszevesztunk. Igy en egyedul elmentem a mar szerdan megbeszelt programunkra.


Tudom ez gaz. Keresek mast helyette :D

N

2018. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralunk, kirándulunk, túrázni megyünk, lagziba megyünk, strandolunk, családot látogatunk, család látogat minket, barátokkal töltjük az időnket, stb.

Tavasz eleje óta egy hétvégén sem ültünk otthon, pedig már hiányzik.

Télen kevesebb a program, olyankor a hétvégén takarítunk, főzünk, mozizunk, összeülünk a szomszédokkal filmezni, vagy társasozni.

2018. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!