Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem akarok összeköltözést a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok összeköltözést a házasságig, de legalább az eljegyzésig. Van még valaki így?

Figyelt kérdés
Sokan kockázatosnak tartják így belemenni egy házasságba, de szerintem nem ezen múlik. Kíváncsi vagyok, van-e itt még olyan, aki ugyanígy gondolkodik. Tapasztalatok is jöhetnek.

2018. júl. 16. 22:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

Gyakorlatilag oroszrulett. :D


Szerintem jobban megéri papír és kötöttség nélkül eltölteni együtt 1-2 évet, rájönni, hogy 7/24-ben, a hétköznapi gondok között is kitartotok-e egymás mellett, vagy 1,5 hónap után egymás után vágjátok a nagykést.

2018. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

29 évesen én már nem "kötöttség nélküliségre" vágyom.

Nem akarok elkapkodni semmit, meg nem mennék hozzá vkihez 3 hónap után, nem erről van szó. Kell idő a másik megismerésére.

2018. júl. 16. 22:27
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
@2: Még mindig könnyebb szimplán különbútorozni, mint egy válást lezongorázni. Egyébként te tudod, én csak válaszoltam a kérdésedre.
2018. júl. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
35%
én nem tartom kockázatosnak és van szerencsére aki velem együtt így gondolja.
2018. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Értem, és semmi probléma, csak én is mondtam egy véleményt. :-)
2018. júl. 16. 22:32
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
@2: Még egy dolog; oké, hogy 29 vagy és nem akarsz elkapkodni semmit, de miért baj az, ha mondjuk fél év után összebútoroztok, együtt éltek 1-1,5 évet és ha minden klappol, lehet menni a gyűrűért? Szerintem pont azzal kapkodod el a dolgot, hogy nem ismered ki teljesen a partnered.
2018. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 peca1000 ***** válasza:
94%

Na és hogyan akarod megismerni, ha nem költözöl össze vele?


Az 1. feleségem szülei is ellenezték a házasság előtti összeköltözést, hiába szerettem volna.


Esküvő előtt 2 évig jártunk, utána mèg 1 évet sem voltunk házasok, és szépel elváltunk.


A 2.-nál 7 év eggyüttélés után vettem el, 5 éve vagyunk házasok.


Ne cseszd el!

2018. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
78%
Ennek most vallási oka van? Isten szeret minket, örül, hogyha boldog vagy, és ráébredsz, hogy megteheted; hogy házasság előtt is együtt élj a szerelmeddel. Isten egy ilyen szerető apuka; v. anyuka-figura; szóval neki mindegy, hogy mikor költöztök össze; meg valszeg az is mindegy neki, hogy lesz-e esküvő; bár ezt én nem tudhatom, de arra tippelek, hogy így van.
2018. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
0%
*Istenre alapvetően mindigis férfiként gondoltam, de Ariana Grandenak egyik dalában van, hogy God is a woman. Meg amúgy hogy egy isten van, de végülis mondhatjuk, hogy több, mert ugyanannak az egynek más-más arca, különböző aspektusa; különböző megnyilvánulási formája. Viszont olyat is hallottam, hogy van magyar istennő is (Istár), meg isten is (Baál), meg hogy a szent 3-ság az apa-anya-gyerek; tehát ott a Szent Lélek az ott anyuka van. :)
2018. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
90%

Édesanyám mondta mindig, hogy lakva ismerszik az ember. Hidd el, tényleg így van. Én 2 éve voltam együtt a párommal, mire összebútoroztunk. Szépen-lassan olyanok lettünk, mint két barát. Először csak a jóéjtpuszi maradt el, utána a szex. Majd jött a többi...veszekedés, kiabálás, stb...

Te tudod, és ha te ezt akarod, abba nem szólhat bele senki. De én azt mondom, hogy legalább egy rövid ideig élj együtt vele. Sok olyan szokása lehet az embernek, ami kinyírhat egy kapcsolatot.

2018. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!