Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Huszonévesen ti mikor, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen ti mikor, hogyan és mennyi párkapcsolat után beszéltétek meg vagy beszélnétek meg az összeköltözést és az együttélést?

Figyelt kérdés
Ha ez lenne az első költözésetek és, vagy az első kapcsolatotok is.

2018. júl. 16. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elejétől kezdve beszéltünk róla, 3 év után tudtuk megvalósítani 26 évesen.
2018. júl. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első kapcsolatom egyetemen kezdődött elsősként. Koleszosok voltunk így egymásnál aludtunk mindig.

Majd amikor végeztem, ő viszont még egyetemen maradt, akkor egyértelmű volt, hogy albiba megyünk. Így ott maradtam vele albiba. Szóval akkor beszéltünk az albiról, amikor aktuális lett.

2018. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 hét után került szóba először az összeköltözés 24-21 évesek voltunk. Még befejeztük mindketten a sulit és melót kerestünk, utána jöhetett csak a tényleges együttélés. 1 éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk. Mindkettőnknek egyetlen együttélős kapcsolat. Én nem költöztem össze mással (mivel mással nem terveztem közös jövőt), a férjemnek pedig ez az első és egyetlen párkapcsolata. 25-22 évesen fél év együttélés után egyébként össze is házasodtunk.:)

32/n, 29/F

2018. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen ismerkedtünk meg, 21 évesen költöztünk össze, suli mellett. Azóta már házasok vagyunk. Első kapcsolat volt.
2018. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam, mikor megismerkedtünk, 1,5 hónap után már szóba került.


5 hónap után költöztünk össze, 1,5 éve együtt élünk és a jövőnket tervezgetjük - ház, autó, gyerekek. :)

2018. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!