Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan férfival akinek kevesebb jutott mint nektek?

Figyelt kérdés

Nem titkolt tartalma a kérdésnek, hogy olyan lányokhoz szól akiknek van mit a tejbe aprítania, minden értelemben - és olyan pasikról szól, akiknek annyira nem. De ettől még lehetnek jó pasik, és szerethetnek.


Hasonló esettel találkoztam, egy fiatal párnál. Egy lány akinek nem csak jó háttere volt, de maximálisan jó munkahelye, már már jó pozíciója is. Míg a fiúnak akkor nem igazán. nem volt jó hátországa, anyagilag legalább is nem élt luxusban noha nem is az utcán. És az igazsághoz hozzá tartozik, hogy akkor épp egyetemen tanult az utolsó éveiben. És megdöbbentő tény, hogy amikor szakítottak az Ő döntése volt, mintha nem is érdekelte volna hogy előnyös száméra a kapcsolat.


Ti lányok akár gyakorlatban akár elméletben vagytok így összejönnétek valakivel így ha szeretitek? Vagy mindenképp bizalmatlanok lennétek?



2018. júl. 18. 23:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
9#- es, Te nem lehetsz piskóta 😀, bár egyszer egy ilyen nővel hozna össze a sors...
2018. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen összejöttem, már lassan 8 ève a fèrjem, gyerekünk is van. Ma már jóval többet keres, mint èn.
2018. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Regebben igen, ma mar nem. A helyzet az h szerethetjuk egymast barmennyire ha anyagilag nem tud lepest tartani velem, tehat amig en siman kifizetek magamnak egy NY utat addig o max Pl a Balatont tudja megengedni maganak, ami nem gond, ott is van a szuleimnek nyaraloja, de mivel o nem tud NY be jonni mert nem engedheti meg maganak, eleg hulyen nez ki h nelkule megyek, amibol sertodes lett.


Szoval roviden: nem.

2018. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy a "kevesebb jutott" mit takar. Hogy rosszabb körülmények közül jön, de jó a munkamorálja, fejleszti magát, jó a pénzhez való hozzáállása... vagy ez csak egy eufemisztikus megfogalmazás arra, hogy tojik bele az egészbe, és egy fűszálat keresztbe nem téve rinyál, és el akarná magát tartatni. Utóbbi kategória ki van lőve nálam. Nem keresek rosszzul, de nem is vagyok nagyon gazdag - nekem a hozzáállás fontosabb, mint a pénz. Hogy biztonságban legyek anyagilag, ha összeköltözünk, ne húzzon le, ne nekem kelljen kitartanom.

Illetve van az anyagi különbség, munkabeli különbség, ami már azt mutatbá, hogy szellemileg sem vagyunk egy szinten. Pl. olyannal, aki csak fizikai segédmunkát talált Budapesten 30+ éves koráig... na. Én meg azért elég tájékozott, művelt, tanulni kész, intelligens ember vagyok.


Egyébként párom kevesebbet keres nálam, de eddig nem volt belőle gond. Jól bánik a pénzzel, nem húz le - így én meg benne vagyok az arányos teherviselésben is a kapcsolatunkban.


Amúgy meg nekem nem megdöbbentő, hogy egy srác nem totál anyagias, és nem anyagi előnyben nézi a kapcsolatait, és szakít, ha már nem jó neki érzelmileg. Kár, hogy sokaknak ez már sokkoló :(.

2018. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Egyébként pontosan az lett a kapcsolat vége, hogy bár nem volt kitartott mégis kitartottnak érezte magát. Megmérgezte az együttélést, hogy az autóba például neki évek után is nagyobb gondot jelentett mint a párjának.

2018. júl. 19. 11:12
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#8-9 vagyok, megint a privátokra válaszolok


Nem próbált magyarazkodni, ezen mit magyarázzon már, mire Londonbol hazaértem összeszedte a cuccait és tiltott mindenhonnan, nem mintha kerestem volna. Rá egy évre idegen számról felhivott, hogy szarban van, kéne neki 2 millio azonnal... természetesen elhajtottam, utána egy közös ismerős mondta, hogy őt is hívta, autóra kellett volna neki a pénz. Vicces egy fazon volt. :) A mostani parommal egy szinten vagyunk, talán ő még jobban is all nálam anyagilag, de ez sosem téma. Amúgy 35 éves vagyok, ez az eset 4 éve történt. De mostmár mosolygok mikor rágondolok, a video még mindig megvan... :) Nem, nem küldöm el senkinek.

2018. júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekünk a családi hátterünk nagyon más.

Ő elég szegény családból jött, sose volt még külön szobája sem (3 gyerek, özvegy anyuka), 2 szobás lakás (albérlet)). Volt, hogy a wc-t nem lehetett lehúzni, és nem tudták x ideig megcsináltatni mert nem volt pénz, volt, hogy 3 napig vajas kenyeret ettek...ilyenek.

Én jobb körülmények közt voltam a családom miatt, 150 m2-es, 4 szobás kertes családi ház, saját szoba, kutya, macska, nem szórtuk a pénzt, de sosem volt gond azzal mit együnk, vagy ha valamit meg kellett csináltatni/újat venni, ilyenek.

Megismerkedtünk, randizni kezdtünk, egymásba szerettünk, megkérte a kezemet is, befejeztük a sulit, melót kerestünk, ideköltözött hozzám az édesanyjától, összeházasodtunk. :) Itt élünk nálam 2 kutyussal 7 éve (8 éves kapcsolat), ma már többet keres mint én. 32/N

2018. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem igazán számított, illetve nem is volt olyan szembetűnő a különbség az elején, hiszen mindketten vidékről származunk és Budapesten találkoztunk. Inkább a hasonlóságokat keresi az ember az elején, nem a különbségeket.

Aztán szépen lassan kiderült, hogy míg én szép nagy családi házban nőttem fel jelentősebb anyagi gondok nélkül és támogattak a tanulásban, addig a páromat kései gyerekként egyedül nevelte az idősödő édesanyja egy kétszobás panellakásban.


Mivel ezen tényektől függetlenül az anyagiakhoz való hozzáállásunk abszolút megegyezik, ezért én ezt egyáltalán nem érzem problémának.

2018. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim sokat tudtak anyagilag segíteni, lakást és autót is kaptam tőlük, amiért nagyon hálás vagyok, hiszen ezt nagyon sokan nem tehetik meg. A férjemet egyedül nevelte az anyja, az apja korán meghalt. Lakáson hitel, egyebek. Viszont a fizetése az enyém duplája, csak amíg én nem voltam anyuka mindig felélte a fizetését, meg elkért sokat, hogy nem tudja a dolgokat fizetni. Amióta együtt lakunk ez megszűnt, anyósom mégis boldogul. Közös a kassza, sosem veszekszünk a pénzen. Alap, hogy minden közös, a pénz is, és a lakás is.
2018. júl. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!