Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek milyenek lesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyenek lesznek a párkapcsolatok (férfi és nő között) a következő évtizedekben? Több lesz e az érzelmeken alapuló kapcsolat vagy marad a zömmel több anyagiakon alapuló kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 16:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%
amennyiben marad a messenger az instagram a facebook akkor csak rosszabb.
2018. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem a Messenger, az Insta és a Fb a rossz, hanem az, aki és ahogy használja ezeket! Sosem az eszköz a hibás, mindig a felhasználó. Egyetlen messenger ablak sem mondja azt hogy "legyéééél felszííínes, legyéééél felszíííínes", nem?
2018. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Shrek szerintem fogd meg Jaguár barátod kezét és elmélkedjetek együtt azon, hogy a nőket ki kéne pusztítani a Föld felszínéről. Csak azt nem tudom, hogy akkor maradna a zacsi-pacsi?!
2018. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Rövid és tartalmatlan.
2018. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most is sokan csak azért vannak egyutt mert ugy konnyebb kifizetni a lakbért és mert nincs jobb a semminél meg jobb a szükséges rossz
2018. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz ilyen is, meg olyan is. Ahogy most is.
2018. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!