Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti otthon miben szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon miben szoktatok lenni? Szerintetek igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A vizsgáim után még nyelvtanfolyamra jártam és nemrég végeztem azzal is, így most az időm nagy részében otthon vagyok. Eddig mindig szépen felöltöztem, megcsináltam a hajamat és egy finom sminket is feltettem (ha megyek valahová, akkor ezt most is ugyanúgy megteszem), viszont itthonra ezt teljesen feleslegesnek érzem és jól is esik, hogy végre normálisan ki tudom pihenni magamat és ezzel sem kell foglalkozni. Most is ugyanúgy tisztálkodom, ápolt vagyok és nem vagyok se koszos, se büdös stb. Annyi, hogy melegítőnadrág/leggings és póló van rajtam, mert szerintem itthonra ez is tökéletes (egyik ruhám sem koszos, nem tépett, nem szakadt, nem ötször akkora és nincsen kinyúlva sem). Illetve nem sminkelem ki magamat, mert szintén feleslegesnek tartom, max. arra lenne jó, hogy nyomot hagyna minden párnán, amire lehajtom a fejemet. A hajamat is csak szimplán össze szoktam fogni (főleg, hogy még meleg is van). Én ebben nem látok semmi problémát, de a párom megjegyezte, hogy milyen igénytelen vagyok, nem igaz, hogy nem tudom normálisan összeszedni magamat és, hogy mások biztosan nem így néznek ki otthon.... Nekem ez nagyon rosszul esett és ezt meg is mondtam neki. Ugyanúgy elmagyaráztam neki, hogy miről mit gondolok és hozzátettem, hogy amúgy eddig ő is melegítőben és pólóban mászkált és most is így lenne, ha nem járna dolgozni. Erre megsértődött és duzzogva elvonult.


Szerintetek?


2018. aug. 1. 19:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is alap dolog, hogy otthon lemosom a sminket (mert már ég a szemem tőle) és ha olyan ruha volt rajtam átöltözöm kényelmesebbe. Akinek ez "igénytelenség" azt nagyon sajnálom.


Nem azt mondom, hogy zsírosan izzadtan kell otthon mászkálni chipsmorzsákkal a melltartómban mert az valóban lelombozó lehet a páromnak, de a kettő között azért vannak átmenetek.

2018. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%

Nyár van, én ilyenkor itthon bugyiban és egy toppban szoktam lenni. A párom ezt is szexinek találja. :D


H..lye a pasid, dobd ki. De előtte kérd meg, hogy ő meg öltönyben legyen otthon, mert az az baromira vonzóvá teszi a pasikat.

2018. aug. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%
Szuper kinézetű nő mellett érzi magát szuper pasinak. Nem való semmire, küldd el a francba, jöjjön egy aranyos kedves srác:)
2018. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Innen is latszik mennyire felszines ember.
2018. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
A külsődet szereti elsősorban. Nem egy mély kapcsolat. Én itthon bugyiban és xxl-es pólóban mászkálok, nekem így kényelmes, párom így is imád.
2018. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem hagyd rá, majd egyszer rájön, hogy a nő otthon nem sminkben és kioltozve fog mosogatni és lazítani. Egyelőre éretlen. Tapasztalat, én is gondoltam így amikor osszekoltoztem a barátnőmmel és hirtelen azzal szembesültem, hogy az utcán sokkal csinosabb,mint nekem, itthon. kinyult cuccok, állandóan felkotott haj, nulla smink...

Főleg,hogy nekem az utcai farmer-polo az otthon is farmer-polo, nem mackoban vagyok otthon. Igenytelennek tartom.


Szóval... normális kapcsolatokban így szokás...kompromisszumot kötöttünk... egyrészt felfogtam ésszel, hogy a haját olyan szépre megcsinálni napi 1 óra. A smink tönkreteszi a bőrét és megint napi fél óra. Ha meg a konyhában kioltozik,az irtó szexi, de tonkremegy a ruha. Én nem tudom megtenni, hogy ő munka nélkül legyen, bejárónővel hogy 0-24-ben csak a testével kelljen foglalkoznia.


Szóval egyszer megfogtam a kezét és elvittem vasarolni. Mondtam neki,hogy vegyen maganak otthoni, kenyelmes cuccokat, de ne a nagymamas,kinyult, szetmosott cuccokban legyen. Vett egy csomó mackót, leggingset, pamut shortot, laza pólókat, atletakat meg puha, bolyhos kapucnis pulcsikat. Kifizettem. Azóta neki is jó,mert jobban erzi magát ezekben. Nekem is jo,mert otthoniban is csinos nőnek latom.

2018. aug. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

"Ha elmész valahova, akkor miért sminekeld ki magad, miért öltözöl ki?"

Én pl. egyáltalán nem sminkelek utcára sem. Öltözködni meg alkalomnak megfelelően szoktam: nyilván színházba nem megyek melegítőben, de hegyet mászni sem megyek kisestélyiben.

Hanyagolnám ezt a fazont. Vagy legalább is leülnék vele beszélni, hogy ez mennyire rosszul esett. Valószínűleg nem a személyiségedért van veled, nagyon felszínes lehet.

2018. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A pasid szimplán hülye.Bocsi.

A leírás alapján az otthoni ruházatod/sminktelen arcod teljesen normális, csak épp neki nem tetszik. DE otthon ez a normális állapot. Vannak simán olyanok is akik utcára se raknak maszkot. Röhejes amikor valaki kisminkelve, kiöltözve parádézik OTTHON!

Mi a férjemmel alapvetően meztelenül vagyunk itthon. (már a kapcsolatunk elejétől, onnan hogy először szeretkeztünk így volt), kettesben, otthoni környezetben meztelenül voltunk/vagyunk, amikor csak lehet. Télen sima melegítőben, pólóban vagyunk, nem divatozunk, egyikünk se ilyen típus. Illetve egész évben meztelenül alszunk.

Ahogy hazaérünk melóból, vetkőzünk lefelé. Ő csak otthonkának hívja:) Körbe is röhögne, ha kipingálnám magam itthonra, meg fodrászosat játszanék. Ha elkezdenék felöltözni, azt kérdezné, hová készülök menni. Én amúgy mindig összefogom a hajam mert zavar ha össze-vissza lóg.

Biztosra veszem, hogy semmi baj az otthoni megjelenéseddel, csak a pasid idióta meg felszínes, és megszokta a vakolatot és az utcai ruhákat. Ez nem azt jelenti, hogy veled van a baj. Csak azt, hogy neki vannak túlzott elvárásai, ami egyoldalú láthatóan, és teljesen felesleges is.

Az otthonnak többek közt a kényelem a lényege és nem is egészséges (a hét minden napján sminket használni pl)

2018. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapja be a pasid, komolyan! Otthon olyan régebbi utcai ruhákat veszek fel, ami ugyan nem szakadt/kinyúlt de valamilyen okból már hordom. Most topban és farmer sortban vagyok. Én alapból nem sminkkelek, így otthon sem fárasztom magam ezzel a férjem örömére.
2018. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Hűvösebb dőben leggings, vagy hossú nadrág (kicsit lazább, de a méretem)-pulcsi, nyáron fürdőruha vagy sort-top.


Smink nulla, hajam összefogva, néha befonom.


A páromnak 100% tetszek, naponta kíván, és határozottan örül neki, hogy az arcomat csókolhatja, nem a sminket rólam.

2018. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!