Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után, hogy alakultak az anyagi kiadások?

Figyelt kérdés
Minden közös volt vagy mindenki a saját fizetéséből gazdálkodott? Köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 20. 15:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
50-50%
2018. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Minden közös volt.
2018. aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a kiadások 50-50%-ban vannak, a többi mindkettőnknek saját kassza.
2018. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Közös kassza, de igazából nem dobtuk össze a pénzt, mindenkinek a saját számláján maradt, és mikor ki fizetett. Aztán elköltöztünk, vettünk közös házat (korábban az enyémben laktunk), így most szinte mindent a párom fizet, én meg az összes pénzt rakom be a hitel előtörlesztésbe. Ezen kívül mindkettőnknek van elkülönítve annyi pénz, amiből gond esetén fél évig meg tudunk élni.
2018. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Közös kassza- és közös megtakarítàs. Gond nélkül működik.
2018. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Saját lakásomról van szó, bérleti díj így nincs. Arra gondoltam, hogy a rezsit a közös költséget az internetet fizetnénk közösen, a többit mindenki magának venné meg és azt használná. Tv-t nem néz egyikünk sem, maximum interneten sorozatokat.

2018. aug. 20. 15:25
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Külön kasszan és külön számlán voltunk természetesen

Kaja ,rezsi , stb fele fele arányban lett kifizetve

Ami maradt összeg természetesen a sajátunk volt és arra koltuttuk amire akartuk azzal nem kozoskodtunk

Azért mert van egy párom nem kell mindent megosztani

Ráadásul én sporolok

N24

2018. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

Közös kassza, külön számlával.

Tudjuk egymás kódját, nyitva áll egymás előtt a pénztárca is, csak szólni kell.

A nagyobb kiadásokat szintén megbeszéljük előre, a többi ahogy esik.

2018. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%
Simanide koltozott aztan ahogy esik ugy puffan alapon. Mivel az idekoltozeskor o ugymond ingyen bekoltozhetett egy normalis kecoba amiert en 15 evet meloztam, igy alapvetoen a kulon kassza ertelmet vesztette hiszen ha o igyen lakik ott amiert en napi 12 orat guriztem hetvegen is hosszu evekig es elvezi annak a kenyelmet innentol kezdve vagy alberleti dijat fizet vagy igyis ugyis en tettem bele tobbet ergo kulon kassza meg fele fele ertelmet veszitette. Igy marad az ahogy eppen sikerul elszamolas elunk azt kesz.
2018. aug. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
Közös kassza.
2018. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!